23:41 25. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1777
 • RUB77.3603
Kiiruskaamerad fikseerisid aprillis 7597 rikkumist

Kiiruskaamerad fikseerisid aprillis 7597 rikkumist

© Фото: Maanteeamet
Eesti uudised
lühendatud link
8 0 0

Eesti teede ääres olevad kiiruskaamerad fikseerisid aprillis 7597 rikkumist. Alanud aasta esimese nelja kuuga on kaamerad fikseerinud 22 659 rikkumist.

TALLINN, 4. mai — Sputnik. Selle aasta aprillis saatis politsei 7597 trahviteadet kiiruskaamerate tuvastatud sõidukiiruse ületamiste kohta, ütles politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja BNS-ile, edastab Pealinn. Ta lisas, et alanud aasta esimese nelja kuuga on kaamerad fikseerinud 22 659 rikkumist.

Veebruari lõpus alustasid Pärnumaal Lääneranna vallas Hälvati külas Risti-Virtsu-Kuivastu maantee 42. ja 43. kilomeetril tööd kaks kiiruskaamerat, mis on praeguseks registreerinud ligi 400 rikkumist, neist enamik Risti suunal.

Kiiruseületajate arv väheneb liiga aeglaselt>>

Tallinnas Kristiine ristmikul olevad kaamerad on praeguseks aga fikseerinud 1400 rikkumist.

Valdav osa määratud hoiatustrahvidest on summas 9-18 eurot.

Politsei- ja Piirivalveamet fikseeris möödunud aastal 33 802 kiiruseületamist, kuid lisaks fikseerisid automaatsed kiiruskaamerad 112 989 kiiruseületamist.

Liiklusohutuse paranemisest veel rääkida ei saa>>

Maanteeameti liiklusohutuskampaania "Aga mina olen kiirusjälgija" kestab 16. aprillist 13. maini. Kampaania on üks osa EV100 raames läbiviidavast "Aga mina" eeskujukampaaniate sarjast, mille kaudu Eesti riigiasutused ja eraettevõtted toetavad ja on eeskujuks teadlike ning turvalist elukeskkonda kujundavate valikute tegemisel.

Kampaania eesmärk on liiklejatele teadvustada, millist ohtu kujutab piirkiiruse ületamine asulakeskkonnas, eriti linnas. Kampaaniaga samal ajal toimuvad Politsei- ja Piirivalveameti liiklustalgud.

Tagid:
kiiruskaamera, rikkumine, maanteeamet, Politsei- ja piirivalveamet, Eesti

Peamised teemad

 • S-300 Favorit

  Kaitseminister Sergei Šoigu tegi 24. septembril teatavaks Süürias asuvate Vene sõjaväelaste turvalisuse parandamiseks mõeldud meetmed, mida rakendati vastuseks Il-20 ja tema meeskonna hävitamisele, mille süüdlaseks on Iisrael.

  30
 • Illustreeriv foto

  Üksteist Euroopa Liidu, peamiselt Ida-Euroopa riiki ei ole samasooliste abielusid veel seadustanud. Sel sügisel, hoolimata Brüsseli survest, kavatseb Rumeenia kirjutada geiabielude keelu põhiseadusesse.

  16
 • Põtradel on jooksuaeg sügisel

  Põtradel ja punahirvedel on jooksuaeg sügisel, seetõttu võivad nad sõiduteele sattuda tavapärasest sagedamini. Liiklejatel tasub sellega arvestada ja jälgida oma sõidukiirust.

  11