04:56 23. Juuli 2018
Kuula otse
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
Tallinna Vabaõhukooli teel algavad asfalteerimistööd, illustreeriv foto

Tallinna Vabaõhukooli teel algavad asfalteerimistööd

© Sputnik / Игорь Зарембо
Eesti uudised
lühendatud link
6 0 0

Tallinna Vabaõhukooli tee remont on jõudnud asfalteerimistöödeni, mis algavad esmaspäeval ning seega jääb tänav liiklusele suletuks kuni 18. maini.

TALLINN, 13. mai — Sputnik. Ligipääs on tagatud ainult kohalikele elanikele. Ümbersõit linnast väljuval suunal toimub Kose tee — Puhkekodu tee — Metsakooli tee ja Rahvakooli tee kaudu ja linna siseneval suunal Rahvakooli tee — Puhkekodu tee — Kelluka tee — Narva maantee ja Kose tee kaudu, vahendas Pealinn viitega BNS-le.

Euroopa krimi-struktuurid kauplevad vanade kummidega >>

Vabaõhukooli tee rekonstrueerimistööde käigus korrastatakse Kos tee ja Rahvakoolki tee lõigul 6,5 meetri laiune 1+1 sõidurajaga sõidutee, paarisnumbritega majade poolsele küljele rajatakse kahe meetri laiune kõnnitee ning rajatakse 16 parkimiskohta.

Liikluse rahustamiseks rajatakse sõiduteele künnised. Ülekäiguradadele paigaldatakse vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks reljeefsed kõnniteeplaadid ning rajatakse ülekäiguradade erivalgustus. Rajatakse ka sademeveekanalisatsioon ning korrastatakse töömaal olevad kaevud.

Rekonstrueerimisprojekti koostas Keskkonnaprojekt OÜ. Ehitustööde maksumus on ligi 1,18 miljonit eurot.

Lisaks tee-ehituslikele töödele rajatakse rekonstrueerimistööde lõigus AS-i Tallinna Vesi finantseerimisel kanalisatsioonitorustik.

Seoses nädalavahetusel lõppenud suurõppusega Siil tõuseb Eesti teedel 12.-17. mail olulisel määral liiklustihedus, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. Kaitsevägi kutsub kõiki üles olema tähelepanelik ning liiklema ohutult.

Kaitseväe kolonnid alustavad suurõppuselt Siil tagasi liikumist >>

"Ajavahemikul 12.-17. mai alustavad suurõppusel Siil osalenud üksused Lõuna-Eestist teed tagasi oma koduväeosadesse Tallinnas, Tapal ja mujal Eestis," ütles kapten Toomas Pärnpuu kaitseväe toetuse väejuhatuse liikumis- ja veoteenistusest.

"Sellel ajavahemikul liigub teedel ligikaudu 1200 ühikut rasket tehnikat," lisas kapten Pärnpuu.

Tagid:
tee, remont, asfalt, suletud, ühiskond, liiklus, Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Venemaa žurnalistid kutsusid eestimaalasi üles endas ajakirjanikku avastama, illustreeriv foto

  Kuidas teha huvitav lugu heast inimesest, sattuda juhtivate Venemaa väljaannete või portaalide lehekülgedele, külastada tasuta Moskvat ja seejärel ükskõik millist paika ääretul Venemaal – kõike seda selgitasid Sputnik Eesti pressikeskuses Venemaa ajakirjanikud.

  45
 • Valitsusvälise organisatsiooni Valged Kiivrid liikmed

  USA, Kanada ja EL-i palvel evakueerisid Iisraeli sõjaväelased organisatsiooni "Valged Kiivrid" liikmed koos peredega Süüriast, teatas pühapäeval Iisraeli välisministeeriumi pressiesindaja Emmanuel Nahshon. Lääs võtab Bashar Assadi ees kiivri maha, arutleb raadio Sputnik autor.

  63
 • USA president Donald Trump ja Soome riigipea Sauli Niinistö

  Helsingis toimunud Vladimir Putini ja Donald Trumpi kohtumine oli Eesti poliitikutele nii ebameeldiv, et esimest korda veerand sajandi jooksul julgesid nad avalikult tunnistada "vanema venna" praeguse poliitika täielikku sobimatust.

  66