16:06 20. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1667
 • RUB78.0688
Tallinna Vabaõhukooli teel algavad asfalteerimistööd, illustreeriv foto

Tallinna Vabaõhukooli teel algavad asfalteerimistööd

© Sputnik / Игорь Зарембо
Eesti uudised
lühendatud link
6 0 0

Tallinna Vabaõhukooli tee remont on jõudnud asfalteerimistöödeni, mis algavad esmaspäeval ning seega jääb tänav liiklusele suletuks kuni 18. maini.

TALLINN, 13. mai — Sputnik. Ligipääs on tagatud ainult kohalikele elanikele. Ümbersõit linnast väljuval suunal toimub Kose tee — Puhkekodu tee — Metsakooli tee ja Rahvakooli tee kaudu ja linna siseneval suunal Rahvakooli tee — Puhkekodu tee — Kelluka tee — Narva maantee ja Kose tee kaudu, vahendas Pealinn viitega BNS-le.

Euroopa krimi-struktuurid kauplevad vanade kummidega >>

Vabaõhukooli tee rekonstrueerimistööde käigus korrastatakse Kos tee ja Rahvakoolki tee lõigul 6,5 meetri laiune 1+1 sõidurajaga sõidutee, paarisnumbritega majade poolsele küljele rajatakse kahe meetri laiune kõnnitee ning rajatakse 16 parkimiskohta.

Liikluse rahustamiseks rajatakse sõiduteele künnised. Ülekäiguradadele paigaldatakse vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks reljeefsed kõnniteeplaadid ning rajatakse ülekäiguradade erivalgustus. Rajatakse ka sademeveekanalisatsioon ning korrastatakse töömaal olevad kaevud.

Rekonstrueerimisprojekti koostas Keskkonnaprojekt OÜ. Ehitustööde maksumus on ligi 1,18 miljonit eurot.

Lisaks tee-ehituslikele töödele rajatakse rekonstrueerimistööde lõigus AS-i Tallinna Vesi finantseerimisel kanalisatsioonitorustik.

Seoses nädalavahetusel lõppenud suurõppusega Siil tõuseb Eesti teedel 12.-17. mail olulisel määral liiklustihedus, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. Kaitsevägi kutsub kõiki üles olema tähelepanelik ning liiklema ohutult.

Kaitseväe kolonnid alustavad suurõppuselt Siil tagasi liikumist >>

"Ajavahemikul 12.-17. mai alustavad suurõppusel Siil osalenud üksused Lõuna-Eestist teed tagasi oma koduväeosadesse Tallinnas, Tapal ja mujal Eestis," ütles kapten Toomas Pärnpuu kaitseväe toetuse väejuhatuse liikumis- ja veoteenistusest.

"Sellel ajavahemikul liigub teedel ligikaudu 1200 ühikut rasket tehnikat," lisas kapten Pärnpuu.

Tagid:
tee, remont, asfalt, suletud, ühiskond, liiklus, Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Kelly Sildaru

  EOK premeerib augusti lõpus ja septembri alguses Uus-Meremaal Cardronas toimunud freestyle-suusatamise juunioride maailmameistrivõistlustel pargisõidus ja rennisõidus kaks kuldmedalit võitnud Kelly Sildarut kokku 20 000 euroga ja tema treener Tõnis Sildarut 10 000 euroga.

  3
 • Venemaa välisministeeriumi teabe- ja pressiosakonna juhataja, ametkonna ametlik esindaja Maria Zahharova konverentsil Baltic Weekend 2018

  Surve rahvusvahelisele teabeagentuurile Sputnik on tingitud tema töö efektiivsusest, ütles Venemaa välisministeeriumi teabe- ja pressiosakonna juhataja, ametkonna ametlik esindaja Maria Zahharova.

  10
 • 117,5-meetrine purjelaev STV Sedov on neljamastiline parklaev ja üks maailma suurematest purjeõppelaevadest

  Tallinna linna kutsel saabuvad sel nädalavahetusel, 21.-23. septembril Tallinna Vanasadamasse maailma suurimate purjeõppelaevade hulka kuuluvad STS Sedov ja STS Mir, mille pardad on tasuta avatud kõigile huvilistele.

  11