20:03 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
Politsei pidas kinni Tallinna Sõle spordikeskuse juhi

Politsei pidas kinni Tallinna Sõle spordikeskuse juhi

© Sputnik / Вадим Анцупов
Eesti uudised
lühendatud link
41 0 0

Tallinna Spordi-ja Noorsooametile on laekunud teave, et Keskkriminaalpolitsei teostab menetlustoiminguid Tallinna Sõle spordikeskuses, toimingute läbiviimiseks on kinni peetud spordikeskuse juht Toomas Ristlaan.

TALLINN, 16. mai — Sputnik. Spordivaldkonda kureeriv Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev sõnas, et hetkel on Spordi- ja Noorsooameti ning Tallinna linnavalitsuse jaoks esmane saada piisav ülevaade toimuvast ja võimalike kahtlustuste iseloomust, vahendas Pealinn.

Tallinna Sõle spordikeskus avab uksed >>

"Teeme keskkriminaalpolitseiga igakülgset koostööd," ütles Belobrovtsev. "Meie kohus on tagada, et linna vara haldamine oleks heaperemehelik, keskus heades kätes ja igasugused kuritarvitused välistatud."

Enno Tamm lahkub Tallinna Linnatranspordi juhi kohalt
© Sputnik / Вадим Анцупов

Belobrovtsevi sõnul on oluline tagada ka Sõle spordikeskuse sujuv toimimine taolistele ebameeldivatele vahejuhtumitele vaatamata. "Personaliotsustest saame rääkida siis, kui oleme keskkriminaalpolitseilt saanud täielikuma info," ütles Belobrovtsev.

Multifunktsionaalne Sõle spordikeskus (Sõle 40a) avati möödunud aasta oktoobris. Spordikeskus on mõeldud nii tipp- kui ka rahvasportlastele: keskuses on nii pallimängude saal, vehklemissaal, ujula, võitluskunstide saal kui ka jõusaal, teatas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Spordikeskuse juures asuv jalgpalli pneumohall vajus aasta laguses teist korda kokku. "Pneumohall purunes tõenäoliselt tehnilise rikke tõttu," kommenteeris Belobrovtsev.

21. jaanuaril Sõle Spordikeskuse fuajees tekkis veeavarii, mille likvideeriti operatiivselt ning spordikeskus jätkas oma tööd tavapärases rütmis, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Veeavarii Tallinna Sõle spordikeskuses on likvideeritud >>

Abilinnapea sõnul oli spordikeskuse fuajee veeavarii põhjuseks teisel korrusel veetorude ühenduskohas üks korralikult kinnitamata veetoru. "Töötajate kiire reageerimine hoidis ära veel hullema olukorra ning remondimehed likvideerisid kiiresti avarii põhjuse," märkis Belobrovtsev.

Tagid:
sport, kinnipidamine, kahtlus, korruptsioon, altkäemaks, keskkriminaalpolitsei, Sõle spordikeskus, Toomas Ristlaan, Tallinn, Eesti

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  14
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  35
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  7