08:55 23. Juuli 2018
Kuula otse
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
Politsei pidas kinni Tallinna Sõle spordikeskuse juhi

Politsei pidas kinni Tallinna Sõle spordikeskuse juhi

© Sputnik / Вадим Анцупов
Eesti uudised
lühendatud link
47 0 0

Tallinna Spordi-ja Noorsooametile on laekunud teave, et Keskkriminaalpolitsei teostab menetlustoiminguid Tallinna Sõle spordikeskuses, toimingute läbiviimiseks on kinni peetud spordikeskuse juht Toomas Ristlaan.

TALLINN, 16. mai — Sputnik. Spordivaldkonda kureeriv Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev sõnas, et hetkel on Spordi- ja Noorsooameti ning Tallinna linnavalitsuse jaoks esmane saada piisav ülevaade toimuvast ja võimalike kahtlustuste iseloomust, vahendas Pealinn.

Tallinna Sõle spordikeskus avab uksed >>

"Teeme keskkriminaalpolitseiga igakülgset koostööd," ütles Belobrovtsev. "Meie kohus on tagada, et linna vara haldamine oleks heaperemehelik, keskus heades kätes ja igasugused kuritarvitused välistatud."

Enno Tamm lahkub Tallinna Linnatranspordi juhi kohalt
© Sputnik / Вадим Анцупов

Belobrovtsevi sõnul on oluline tagada ka Sõle spordikeskuse sujuv toimimine taolistele ebameeldivatele vahejuhtumitele vaatamata. "Personaliotsustest saame rääkida siis, kui oleme keskkriminaalpolitseilt saanud täielikuma info," ütles Belobrovtsev.

Multifunktsionaalne Sõle spordikeskus (Sõle 40a) avati möödunud aasta oktoobris. Spordikeskus on mõeldud nii tipp- kui ka rahvasportlastele: keskuses on nii pallimängude saal, vehklemissaal, ujula, võitluskunstide saal kui ka jõusaal, teatas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Spordikeskuse juures asuv jalgpalli pneumohall vajus aasta laguses teist korda kokku. "Pneumohall purunes tõenäoliselt tehnilise rikke tõttu," kommenteeris Belobrovtsev.

21. jaanuaril Sõle Spordikeskuse fuajees tekkis veeavarii, mille likvideeriti operatiivselt ning spordikeskus jätkas oma tööd tavapärases rütmis, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Veeavarii Tallinna Sõle spordikeskuses on likvideeritud >>

Abilinnapea sõnul oli spordikeskuse fuajee veeavarii põhjuseks teisel korrusel veetorude ühenduskohas üks korralikult kinnitamata veetoru. "Töötajate kiire reageerimine hoidis ära veel hullema olukorra ning remondimehed likvideerisid kiiresti avarii põhjuse," märkis Belobrovtsev.

Tagid:
sport, kinnipidamine, kahtlus, korruptsioon, altkäemaks, keskkriminaalpolitsei, Sõle spordikeskus, Toomas Ristlaan, Tallinn, Eesti

Peamised teemad

 • Venemaa žurnalistid kutsusid eestimaalasi üles endas ajakirjanikku avastama, illustreeriv foto

  Kuidas teha huvitav lugu heast inimesest, sattuda juhtivate Venemaa väljaannete või portaalide lehekülgedele, külastada tasuta Moskvat ja seejärel ükskõik millist paika ääretul Venemaal – kõike seda selgitasid Sputnik Eesti pressikeskuses Venemaa ajakirjanikud.

  52
 • Valitsusvälise organisatsiooni Valged Kiivrid liikmed

  USA, Kanada ja EL-i palvel evakueerisid Iisraeli sõjaväelased organisatsiooni "Valged Kiivrid" liikmed koos peredega Süüriast, teatas pühapäeval Iisraeli välisministeeriumi pressiesindaja Emmanuel Nahshon. Lääs võtab Bashar Assadi ees kiivri maha, arutleb raadio Sputnik autor.

  70
 • USA president Donald Trump ja Soome riigipea Sauli Niinistö

  Helsingis toimunud Vladimir Putini ja Donald Trumpi kohtumine oli Eesti poliitikutele nii ebameeldiv, et esimest korda veerand sajandi jooksul julgesid nad avalikult tunnistada "vanema venna" praeguse poliitika täielikku sobimatust.

  78