19:00 30. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1980
  • RUB91.1439
Eesti uudised
lühendatud link
3210

Alanud nädalal kerkivad maksimumtemperatuurid päev-päevalt kõrgemaks ja neljapäeval on paiguti taas oodata kuni 26 kraadi sooja.

TALLINN, 8. juuli — Sputnik. Ilmateenistuse teatel on teisipäeva öösel oodata vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilma. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1-7 m/s. Sooja on 10-16 kraadi. Teisipäeva päeval on samuti vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1-7 m/s. Sooja on 19-24 kraadi, vahendas Pealinn viitega BNS-le.

G4S rannavalve: lõhutud pudelid põhjustavad lõikehaavu >>

Kolmapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1-7 m/s. Sooja on 11-16 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 1-7 m/s. Sooja on 19-25 kraadi.

Tänavusel suplushooajal avatakse 51 avalikku supluskohta, illustreeriv foto
© Sputnik / Всеволод Тарасевич

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub kirde- ja idatuul 2-8 m/s. Sooja on 12-17 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese või vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja võimalik on äike. Puhub kirde- ja idatuul 2-8 m/s. Sooja on 20-26 kraadi.

Juunis alanud suplushooajal avati üle Eesti 51 avalikku supluskohta, mis on ühe võrra vähem kui möödunud suplushooajal, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Endiselt paistab avalike supluskohtade rohkuse poolest silma Järvamaa, kus avatakse kokku seitse avalikku supluskohta. Tallinn, Hiiu-, Pärnu- ja Tartumaa avavad viis, Läänemaa ja Valgamaa neli, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa ja Võrumaa kolm, Saaremaa ja Viljandimaa kaks ning Jõgevamaal, Põlvamaal ja Harjumaal avatakse üks avalik supluskoht.

Ühtegi avalikku supluskohta ei ole endiselt Raplamaal. Haldaja soovi kohaselt ei ole sel aastal avalike supluskohtade nimekirjas Ida-Virumaal asuvat Karepa lastelaagri randa.

Avalike supluskohtade veekvaliteedi andmetega on võimalik tutvuda terviseameti kodulehel.

Vetelpääste on randades valves alates 1. juunist kuni 31. augustini, alates kella kümnest hommikul kuni kella kaheksani õhtul. Vajadusel saab G4S rannavalvega ühendust G4S juhtimiskeskuse numbril 1911, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Rannavalve: päästmist vajasid omapäi jäetud lapsed >>

Rannavalve jagab sarnaselt varasemate aastatega Tallinna randades lastele käepaelu, kuhu lapsevanem saab oma telefoninumbri kirjutada juhuks, kui laps mängutuhinas vanemad silmist kaotab või ära eksib.

Tagid:
vihm, suvi, ühiskond, soojus, ilm, Ilmateenistus, Eesti

Peamised teemad