15:31 16. Detsember 2019
Kuula otse
  • USD1.1174
  • RUB69.9930
Vabaduse väljakul näeb jalgpalli MM poolfinaale

Vabaduse väljakul näeb jalgpalli MM poolfinaale

© Sputnik / Денис Пастухов
Eesti uudised
lühendatud link
Jalgpalli MM 2018 (84)
9501

Teisipäeval ja kolmapäeval näidatakse Tallinnas Vabaduse väljakul suurel ekraanil jalgpalli maailmameistrivõistluste poolfinaalide mänge.

TALLINN, 10. juuli — Sputnik. Täna toimuvas esimeses poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa ja Belgia. Homme mängivad omavahel Horvaatia ja Inglismaa. Täna toimuvas esimeses poolfinaalis kohtuvad Prantsusmaa ja Belgia. Homme mängivad omavahel Horvaatia ja Inglismaa, vahendas Pealinn.

MM finaalis on ainult Euroopa meeskonnad >>

Ühisvaatamisi korraldab Kesklinna Valitsus koostöös Tallinna Spordi- ja Noorsooametiga. "Loodame, et kõik jalgpallifännid austavad üksteist ja kutsume kõiki eeskuju võtma Jaapani jalgpallifännidest ning koristama enda järgi peale mängu vaatamise lõppu," ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Suurbritannia jalgpallisõbrad Venemaal
© Sputnik / Владимир Астапкович

"Tasub meeles pidada, et Vabaduse väljakul võivad kohal olla ka pered lastega ja seetõttu palume alkohoolseid jooke mängudele kaasa mitte võtta," lisas Svet.

"Rõõm on näha, et tallinlased spordi vastu nii suurt huvi tunnevad. Loodame, et kõik jalgpallifännid austavad üksteist ja kutsume kõiki eeskuju võtma Jaapani jalgpallifännidest ning koristama enda järgi peale mängu vaatamise lõppu. Niimoodi jääb meie linn puhtaks ja ilusaks. Tasub meeles pidada, et Vabaduse väljakul võivad kohal olla ka pered lastega ja seetõttu palume alkohoolseid jooke mängudele kaasa mitte võtta," ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.

10. ja 11. juulil kell 21.00 on näidatakse Vabaduse väljakul poolfinaale, 14. juulil kolmanda koha mängu ja 15. juulil finaalmängu.

Siirad emotsioonid, suurepärane toetus Venemaa meeskonnale, ohjeldamatu rõõm ja lüüasaamise kibedus — nii elas publik kaasa suurel ekraanil edastatud jalgpalli MM veerandfinaalmatšile venelaste ja horvaatide vahel Tallinnas Vabaduse väljakul, kirjutas uudisteportaal Sputnik Eesti.

© Sputnik / Денис Пастухов, Владимир Новиков
Kuidas Tallinnas Venemaa ja Horvaatia jalgpallimatši vaadati

Enamiku pealtvaatajate selge poolehoid kuulus venelastele ja Venemaa-Horvaatia kohaletulnute seas moodustus Venemaa meeskonna fänn-tsoon — Vene lippude, atribuutika ja toetuslauludega MM-i korraldajamaa toetuseks. Venelastele elasid kaasa mitte ainult Eesti elanikud, vaid ka külalised Venemaalt, Valgevenest ja Tallinnas õppivad üliõpilased Nigeeriast.

Jalgpalli MM 2018 >>

Ajaloo esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal kestavad 14. juunist kuni 15. juulini 2018. aastal 11 linnas — Moskvas, Peterburis, Samaaras, Saranskis, Rostovis, Sotšis, Kaasanis, Kaliningradis, Volgogradis, Nižni-Novgorodis ja Jekaterinburgis. Külastajad annavad mängude korraldusele ja võõrustajate suhtumisele ülikõrgeid hinnanguid.

Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)
Tagid:
sport, ühiskond, jalgpall, finaal, poolfinaal, ekraan, Jalgpalli MM, Vabaduse väljak, Tallinn, Eesti

Peamised teemad