21:23 05. Juuni 2020
Kuula otse
  • USD1.1330
  • RUB77.8155
Eesti uudised
lühendatud link
Tallinna uudised (327)
3910

Tallinna loomade varjupaik (Paljassaare tee 85) tähistab reedel, 3. augustil oma teist sünnipäeva tasuta perepäevaga. Peaesinejaks on Liis Lemsalu.

TALLINN, 24. juuli — Sputnik. Tallinna loomade varjupaik ootab kella 14-18 külla vanu ja uusi sõpru, et meenutada teist edukat tegutsemisaastat, tänada vabatahtlikke ja teisi abilisi ning pakkuda meelelahutust ja harivaid tegevusi nii suurtele kui ka väikestele sõpradele, edastas Tallinna linnavalitsus.

Lavalaudadel astuvad üles Liis Lemsalu ja Johanna Randman, põnevust pakub teadusteater Kolm Põrsakest, neljajalgsetega esinevad koertekoolid Kratt, Sõprus ja Sirje Vetsi koertekool, avatud on koeraomanike nõuandetelk ja laste mängunurk.

Aitame kodutuile kassidele kodu leida, ise kodunt lahkumata >>

Lisaks toimuvad orienteerumine, loosiratas, fotosein, heategevusmüügid, erinevad maitseelamused ja ühine tordisöömine. Sünnipäeval autasustatakse ka Aasta Koerajalutajat ning jagatakse auhindu kodu leidnud loomade fotokonkursil osalejatele.

Tallinna uus varjupaik
© Sputnik / Вадим Анцупов

Kingituseks sobib hästi annetus toetamaks Tallinna varjupaigas kasvava ligi 60 kassipoja ülalpidamist. Oodatud on ka kvaliteetne kassipojatoit.

"Esimene aasta on olnud õpetlik ja väga töine, sest üks kolmandik kõigist meie väljakutsetest tuli Tallinna linnast ning koju oleme saatnud 854 looma," ütles aasta aega tagasi Triinu Priks, seitset Eesti loomade varjupaika ühendava Varjupaikade MTÜ üldjuht, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Baltimaine kodutute loomade abistamise projekt ületas ookeani >>

Varjupaikade mittetulundusühing loodi 2007. aasta alguses. Varjupaikade MTÜ-sse on koondunud seitse kodutute loomade varjupaika üle Eesti: Läänemaa, Pärnu, Tallinn, Viljandi, Virumaa, Võru ja Valga. Suurima kodutute loomadega tegeleva organisatsioonina ollakse pühendunud oma piirkondade kahe- ja neljajalgsete kogukonnaliikmete abistamisele.

Teema:
Tallinna uudised (327)
Tagid:
sünnipäev, loomad, Tallinna loomade varjupaik, Tallinn, Eesti

Peamised teemad