03:51 22. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1852
  • RUB91.4095
Eesti uudised
lühendatud link
2601

4. ja 5. augustil on raudtee remonttööde tõttu rongid Pääsküla ja Keila vahel kogu päeva ulatuses asendatud bussidega.

TALLINN, 4. august — Sputnik. Tööpäevadel alates 6. augustist on asendusbusside kasutamine vajalik, Pääsküla-Keila lõigul on need kasutusel alates kella 10:30-st kuni kella 21-ni. Juhime tähelepanu, et rattaid asendusbussidega transportida ei saa, teatab Elron.

Asendusbusside peatused märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt.

ASENDUSBUSSIDEGA TEENINDAMINE:

Asendusbussid peatuvad kõigis liinil ette nähtud peatustes.
Asendusbusside peatuste paigad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega. Kõik peatused ei ole rongijaama juures, valiku tegemisel on olnud määrav asula keskuse asukoht ja bussi sõiduaeg.

Jalgrattaid ei ole võimalik bussiga transportida.

Asendusbussi kasutamine ratastooliga on võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna. Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palutakse oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt 5 tööpäeva varem e-posti teel ">abi@elron.ee teada anda. Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.
Suuri koeri ei ole võimalik bussi võtta. Puuriga väikeloomad on bussi lubatud, ent omanik peab arvestama võimalusega, et kui bussis on kõik istekohad täis, peab ta puuri loomaga sülle võtma.

Alates 6. augustist on mõneminutilisi sõiduplaani muudatusi kahel Tallinna-Aegviidu reisil

Seoses Läänesuuna remontidega on alates 6. augustist muudatusi kahes Tallinna-Aegviidu reisi sõiduplaanis. Reis nr 414 hakkab Tallinnast väljuma senisega võrreldes 2 minutit hiljem, kell 14:40 ning õhtune reis nr 422 väljub Tallinnast Aegviidu suunas 12 minutit hiljem, kell 18:52.

Muudetud ajaga sõiduplaan on leitav kodulehelt ja ooteplatvormidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Tagid:
Elron, raudtee, Eesti, Tallinn

Peamised teemad