05:59 22. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1354
 • RUB74.3534
Teispäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, illstreeriv foto

Teisipäev pakub kohati äikest ja kuni 25 kraadi sooja

© Sputnik / Владимир Астапкович
Eesti uudised
lühendatud link
21 0 0

Ilmateenistuse prognoosi järgi on teisipäeval kohati tulemas äikest ning sooja on kuni 25 kraadi.

TALLINN, 6. august — Sputnik. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab hoovihma ning võib olla äikest. Puhub läänekaare tuul 2-7, ennelõunal kuni 10 m/s. Sooja on 20-25 kraadi, vahendas Pealinn viitega BNS-le.

Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab hoovihma ning võib olla äikest. Puhub lääne- ja loodetuul 4-10, põhjarannikul öö hakul kuni 14, puhanguti 18 m/s, hommikuks tuul nõrgeneb. Sooja on 12-17, rannikul kohati 20 kraadi.

Tallinna Stroomi rannas mõõdeti veetemperatuuriks kolm kraadi >>

Peipsi järvel puhub lääne- ja loodetuul 4-9, puhanguti 12 m/s, laine kõrgus on 0,5-1,2 meetrit. Kohati sajab hoovihma ja võib olla äikest. Nähtavus on hea. Sooja on 15-17 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab hoovihma ning võib olla äikest. Puhub läänekaare tuul 2-7, ennelõunal kuni 10 m/s. Sooja on 20-25 kraadi.

Peipsi järvel puhub läänekaare tuul 4-10 m/s, kuid õhtuks nõrgeneb. Laine kõrgus on 0,5-1 meetrit. Kohati sajab hoovihma ja võib olla äikest. Nähtavus on hea. Sooja on 21-23 kraadi.

Eeloleva nädala teine pool kergitab päevased maksimumtemperatuurid küll taas 30 kanti, kuid enne seda pakub vihmasevõitu esmaspäev leitsakule veidi vaheldust, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti pühapäeval.

Palavate ilmadega peaksid kuumarabanduse osas eriliselt ettevaatlikud olema väikelapsed, üle 65-aastased inimesed ning need, kellel on probleeme ülekaaluga või kes põevad kroonilisi südamehaigusi ja kõrgvererõhutõbe, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti Terviseameti teadet.

Päästa end palavuse eest kreeklaste kombel >>

Kreeklased oskavad oma ilmastiku plusse nautida — ja miinuseid neutraliseerida. Eestiski on suvi tänavu palavaks osutunud, seetõttu pole liiast tutvuda lõunamaalaste nõuannetega selle kohta, kuidas kurnavale kuumusele vastu seista, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Tagid:
õhutemperatuur, pilved, vihm, prognoos, ühiskond, Ilmateenistus, Eesti

Peamised teemad

 • Baltimaade suurimat panka kahtlustatakse mõeldamatus, illustreeriv foto

  Tuleb välja, et Swedbanki kaudu pesti Baltimaades "tumedatest" riikidest tulnud suuri rahasummasid. Kes sellise teabe välja kaevas, on ametlikult teadmata, kuid välja öeldi see Rootsi televisiooni suu läbi. Ja nüüd vappuvad kõik kolm Balti vabariiki kui palavikus.

  34
 • Ukraina töölised avaldavad meelt, illustreeriv foto

  Eesti kaitsepolitsei (KaPo) juhi asetäitja Martin Arpo ütles majandusjulgeolekukonverentsil Eesti 100Pluss Visioon esinedes, et järsult suurenenud venekeelse tööjõu sissevool mõjutab integratsiooniprotsessi edukust riigis.

  19
 • Vladimir Putin Novosibirskis noori teadlasi premeerimas

  Kui jälgite tähelepanelikult president Putini Föderaalkogule esitatud sõnumit ning LKA direktori Gina Haspeli ja Rahvusliku Julgeoleku nõuniku Dan Coatsi poolt hiljuti USA seadusandjatele tutvustatud ühisaruande sisu, võite leida mitmeid väga huvitavaid ühispunkte.

  56