10:34 15. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1375
  • RUB80.8370
Eesti uudised
lühendatud link
67 0 0

EAS-i nõukogu liikmeks sai Kaido Höövelson.

TALLINN, 13. august — Sputnik. Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo kinnitas EAS-i uueks nõukogu liikmeks Kaido Höövelsoni, teatas majandusministeerium.

"EASi nõukogu liikme positsioon annab mulle suurepärase platvormi abistada senisest veelgi enam Eesti ettevõtjatel kanda kinnitada suurte võimalustega Aasia turul. Usun, et suudan oma kontaktide ja teadmistega kohalikust olust Eesti ettevõtjatele abiks olla," rääkis endine tippsportlane ja ettevõtja Kaido Höövelson.

Lisaks Aasia-suunalisele ettevõtluse toetamisele loodab värske EASi nõukogu liige kaasa aidata ka turismi arengule ning seda nii Eesti tutvustamisel maailmale kui ka siseturismi kaudu.

Kakskümmend tuhat kilokalorit päevas: kuidas elavad kutselised sumomaadlejad>>

"Kavatsen panustada nendesse valdkondadesse, mida tunnen hästi ja milles olen tegev. Ka põllumajandus ja maaelu on mulle südamelähedased küsimused."

Ühtlasi kutsus minister EASi nõukogust tagasi Urmas Lahe. Lisaks kuuluvad nõukogusse Erki Mölder, Viljar Lubi, Anto Liivat, Kaia Sarnet, Markus Nisula, Kristel Voltenberg.

Kaido Höövelson (maadlejanimi Jaapanis Baruto Kaito) on eesti endine sumomaadleja. Ta on esimene eestlasest sumomaadleja, kes pääses professionaalseks sumomaadlejaks Jaapanis.

Tagid:
sumo, EAS, Baruto, Kaido Höövelson, Eesti

Peamised teemad