11:27 15. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1813
  • RUB86.5850
Eesti uudised
lühendatud link
2310

Prisma jaekett avab jõulupühade eel 21. kuni 23. detsembrini ööpäevaringselt kõik oma Tallinnas, Tartus ja Narvas asuvad hüpermarketid.

TALLINN, 31. oktoober — Sputnik. Kui praegu on ööpäevaringselt avatud Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prismale, siis vahetult enne jõule on kolme päeva jooksul 24 tundi avatud ka Kristiine ja Rocca al Mare Prisma Tallinnas, Annelinna ja Sõbra Prisma Tartus ning Narva Prisma, teatas Pealinn viitega ettevõtele.

Prisma Peremarketi tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul ajendas seda otsust tegema kolm asjaolu.

Õnnetuste ära hoidmiseks peab järgima pürotehnika kasutamisel ohutusnõudeid
© Sputnik / Вадим Анцупов

Kuidas internetipoest ohutult jõulukinke osta>>

Esiteks näitab viimaste aastate statistika, et lisaks toidukaupadele ostetakse jõulueelsetel päevadel palju kingitusi, teiseks on jaanipäeval ja teiste pühade ajal ööpäevaringselt avatud Prismade külastatavus olnud märgatavalt suurem ning kolmandaks oli Soomes ajutine ööpäevaringselt Prismade avamine väga edukas. Seal tehti seda eelmise aasta jõulude eel.

"Soovime anda inimestele võimaluse viimase hetke ostud sooritada soovi korral tavapärasest erineval ajal ja olla oma klientide jaoks olemas olenemata kellaajast," lisas Nummelin.

Eelmisel aastal oli Soomes tervel jõulunädalal ööpäevaringselt avatud üheksa Prisma hüpermarketit. Eestis otsustas Prisma keskenduda viimastele jõulueelsetele päevadele, et olla avatud siis, kui jõuluostudeks kõige suurem vajadus.

Värbamine kõigi Prismade öiseks avamiseks on käimas ning lisaks kaupluste töötajatele panustab jõuluajal ka kogu Prisma kontori personal.

Tallinna kesklinnas valmistutakse kaunistama jõuluhoove>>

Alates 24. detsembrist jätkub Prismades tavapärane töörütm ehk ööpäevaringselt jäävad avatuks Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prisma. See tähendab, et need kolm hüpermarketit on lahti ka aastavahetusel. Viiest Tallinnas asuvast Prismast jäävad ka edaspidi ööpäevaringselt avatuks Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe hüpermarketid.

AS Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd ca 800 inimesele. Ettevõte kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 41 000 inimese.

Tagid:
jõulud, ööpäevaringselt, hüpermarket, Prisma, Eesti

Peamised teemad