12:28 08. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Eesti uudised
lühendatud link
69 0 0

Pühapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Ennelõunal võib kohati vähest lörtsi ja vihma sadada, pärastlõunal jõuab Lääne-Eestisse vihma- ja lörtsisadu.

TALLINN, 16. märts — Sputnik. Aktiivse madalrõhkkonna kaguserv toob pühapäevaks lörtsi ja vihma, vahendas Pealinn viitega BNS-le.

Maardu Maslenitsa meelitas kokku sadu külalisi >>

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu pühapäeval pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi ning mitmel pool on udu. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga, hommikuks pöördub lõunakaarde 2-7 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi.

Tallinna kevade kroonika - 1. päev
© Sputnik / Владимир Новиков

Peipsi järvel puhub muutliku suunaga tuul 2-6 m/s. Sajab lörtsi ja vihma ning esineb udu. Nähtavus on enamasti halb. Õhutemperatuur on 0 kuni -1 kraadi.

Pühapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Ennelõunal võib kohati vähest lörtsi ja vihma sadada, pärastlõunal jõuab Lääne-Eestisse vihma- ja lörtsisadu, mis laieneb õhtuks ka idapoolsetesse maakondadesse. Lõuna- ja kagutuul tugevneb 5-12, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 2-6 kraadi.

Peipsi järvel tugevneb lõuna- ja kagutuul 5-9, õhtul puhanguti 12 m/s. Hommikul on udu, õhtul sajab vihma ja lörtsi. Nähtavus on enamasti mõõdukas. Sooja on 1-2 kraadi.

Sputnik Eesti videomeeskonna projekt. Kevade saabumine Eesti pealinna reaalajas. Tallinna kevade kroonika - 13. päev:

Tagid:
kevad, Eesti, ilm

Peamised teemad