12:19 24. Juuli 2019
Kuula otse
 • USD1.1173
 • RUB70.5611
Vana Toomase figuuri fragment

Tallinna ilmaprognoos reedeks ja nädalavahetuseks - 12.-14. juuli

© Sputnik / Вадим Анцупов
Eesti uudised
lühendatud link
25 0 0

Tallinnas on ilm suve kohta endiselt jahe, õhutemperatuur ei tõuse üle kahekümne soojakraadi.

TALLINN, 10. juuli - Sputnik. Reedel, 12. juulil on Tallinnas ilm kergelt pilvine, kuid sademeteta. Õhusooja on +9 kuni +15 kraadi. Ilm on vaikne, tuule kiirus 1-5 meetrit sekundis.

Laupäeval ei ole olulisi ilmamuutusi oodata. Õhutemperatuur on +10 kuni +18 kraadi, puhub nõrk tuul 2-5 meetrit sekundis.

Pühapäeval on taevas Tallinna pilves, kuid sademeteta. Õhutemperatuur on hommikul +12 kraadi. Pärastlõunal soojeneb õhutemperatuur kuni +19 kraadini.

Eelmisel aastal samal ajal ei erinenud ilm Tallinnas eriti. Õhutemperatuur oli siiski pisut kõrgem, kuni +23 kraadi.

Tagid:
Tallinn, ilm

Peamised teemad

 • Shanghai

  Pekingis peaks piinlikkust tuntama, Hiina rahvastik on olnud sunnitud oma juhte kõvasti kiruma ja vargsi vanduma, rahvaste peres on olnud kombeks öelda, et "Hiina saab sõjas Ameerikaga hukka", aga siis ilmus välja konsultatsiooni- ja uuringufirma McKinsley ning rikkus kõik ära, selgitab Dmitri Kossõrev.

  9
 • Eesti kaitseväelane Malis

  Eesti valitsus avaldas toetust Malis toimunud terrorirünnakus kannatada saanud Eesti sõjaväelastele. Kui peaminister Ratast uskuda, olid sõdurid sunnitud oma elu ohtu seadma sellepärast, et "Eestil on maailmas selge roll ja vastutus".

  24
 • Uusarendus Lasnamäe tänaval

  Sputnik Eesti uuris välja, millega on seotud kinnisvara hinnatõus ja mis on Tallinnas nüüd ruutmeetri maksimaalseks maksumuseks.

  26