19:06 28. Veebruar 2020
Kuula otse
  • USD1.0977
  • RUB73.6096
Eesti uudised
lühendatud link
27 0 0

Nädala keskel valitseb Eestis klassikaline Baltimaade suvi – sünoptikud ennustavad suhteliselt sooja ilma, paiguti sajab kerget vihma.

TALLINN, 15. juuli — Sputnik. Kolmapäeval on ilm Eesti pealinnas valdavalt selge, sademeteta. Maksimaalne õhutemperatuur tõuseb päeval 20 kraadini, öösel +15-ni. Tuul puhub idakaarest, 4-6 meetrini sekundis. 

Лето в Таллинне
© Sputnik / Вадим Анцупов
Kadrioru park

Neljapäeval püsib Tallinnas selge ja päikeseline ilm. Õhutemperatuur on päeval 22 kraadi, langedes öösel +17-ni. Tuul puhub põhjast, kiirusega 2-5 meetrit sekundis.

Sademeid ei ole oodata.

Tartu

Tartlastele lubavad sünoptikud kolmapäevaks valdavalt pilves ilma. Päeval on tõenäoline äikesevihm. Õhutemperatuur ei tõuse üle 19 kraadi. Tuul puhub idast, kiirusega 2-3 meetrit sekundis.

Neljapäevaks ei ole taevas pilvedest jälgegi – päev on selge ja päikeseline, sademeta. Vaatamata üsna tugevale, kuni 5 meetrini sekundis küündivale põhjatuulele, soojeneb õhk kuni 21 kraadini.

Narva

Kolmapäeval ootab narvakaid ees valdavalt pilves ilm, õhtul võib esineda vihma ja äikest. Päeval on maksimaalne õhutemperatuur 20 kraadi, õhtul +14. Tuul puhub idast, kiirusega 2-3 meetrit sekundis.

Neljapäev on endiselt sompus, kohati sajab vihma. Päevane õhutemperatuur ei tõuse 20 kraadist kõrgemale. Valdavaks on põhjatuul, mille kiiruseks 3-4 meetrit sekundis.

Pärnu

Kuurortlinnas Pärnus on kolmapäevane ilm tujukas – oodata on nii vihma, päikesepaistet ning seejärel taas äikesevihma. Päevane õhutemperatuur on 19 kraadi, öösel - 13-14 kraadi. Tuul puhub kirdest, kiirusega 3-4 meetrit sekundis.

Neljapäeval hajutab põhjatuul kõik pilved ja terve päev on selge ning kuiv.

Õhk soojeneb kuni 21 kraadini.

Samal teemal

Ilmaprognoos Tallinnale 17. ja 18. juuliks
Tagid:
ilm

Peamised teemad