22:51 30. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1980
  • RUB91.1439
Eesti uudised
lühendatud link
100 0 0

Swedbank laiendab kassadest sularaha väljamakse teenust, augusti algusest väljastatakse sularaha ka R-Kioski väikepoodides.

TALLINN, 11. august — Sputnik. Swedbanki pressiesindaja Jane-Liina Liivi sõnul on tegemist väga kiirelt kasvava teenusega, millega liitub lähikuudel veel poekette, vahendas Pealinn viitega BNS-le. 

"Praeguseks saab võtta sularaha Grossi poeketi, Meie Toidukaupade, Coopi poodide ning Olerexi tanklaketi kassadest, just liitusid Aldar Marketi maapiirkonna kauplused Ida- ja Lääne Virumaal, samuti alustas augusti algusest R-Kiosk oma 95-s väikepoes koos Swedbankiga sularaha väljavõtu teenuse pakkumist," ütles Liiv BNS-ile.

Kassast sularaha väljavõtmine sarnaneb tavalise sularahaautomaadi kasutamisega: klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ning sisestab makseterminali oma pangakaardi PIN-koodi. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa poekassast välja ja see võetakse maha kliendi pangakontolt.

Teenust saavad kasutada kõik Swedbanki kliendid ja teiste Eesti ja välismaa pankade kliendid, kui nende kodupank pole sarnaseid tehinguid keelanud. Sularaha väljavõtmisel lisandub teenustasu 36 senti.

Olerexi mehitatud teenindusjaamade kassadest saab alates septembrist 2018 sularaha välja võtta. Tankla kassast sularaha väljavõtmine on sarnane tavalise sularahaautomaadi kasutamisega, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. 

Olerexi tanklate kassadest sularaha väljavõtmiseks peab klient tegema samuti vähemalt üheeurose ostu. Kliendid saavad teenust kasutada juhul, kui nende kodupank pole selliseid tehinguid keelanud. Arvestada tuleb sellega, et igale sularaha väljavõtmisele lisandub 32 senti teenustasu. Teenust pakuvad 82 Olerexi tanklat.

Suurim toidu- ja esmatarbekaupluste kett Coop Eesti hakkas mullu augustis pakkuma ka kõigi 350 kaupluse kassadest üle Eesti sularaha väljamakse teenust, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. Korraga saab poe kassast välja võtta samuti minimaalselt 5 ja maksimaalselt 100 eurot.

Coop Eesti on suurim toidu- ja esmatarbekaupluste kett Eestis, kelle müügivõrgustikku kuulub ligi 350 kauplust. Coop Eesti koosneb 19 tarbijate ühistust, millel on kokku 80 000 klientomanikku ja 600 000 püsiklienti.

Lugege portaalist Sputnik Eesti: Coopi kauplustes saab sularaha välja võtta

Samal teemal

Järvamaal õhiti sularahaautomaat - kahju suurust täpsustatakse
Swedbank lõpetab paroolikaartide väljastamise
Coop pank ja Luminor pank alustasid oma tegevust
Swedbank: naabrite mõju Eesti majandusele on jahtumas
Soome politsei hoiatab tanklatesse paigaldatud skimmerite eest
Tagid:
ühiskond, pangandus, pood, sularaha, Swedbank

Peamised teemad