16:09 12. Juuli 2020
Kuula otse
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Eesti uudised
lühendatud link
114 0 0

Briti sõjaväelane jagas oma muljeid Eestis viibimisest ja jutustas suveniiridest, mida ta koju viib.

TALLINN, 21. september — Sputnik. Eestist ostavad Briti sõjaväelased kaasa matrjoškasid ja Venemaa presidendi Vladimir Putini pildiga T-särke. Mõningaid üksikasju ostlemise kohta paljastas Tema Majesteedi armee venekeelne sõjaväelane Natalja Platonova.

Naise sõnul meeldib talle siin väga. Natalja märgib ka, et Briti sõjaväelastega võrreldes näevad eestlased välja loiumad.

Neiu teenib armees kaprali auastmes. Ta tunnistas, et Eestis viibimise ajaga on tal kogunenud palju asju, mis ta on soetanud ostlemise ajal nii endale kui ka oma sõpradele.

"Minu sõbrad Inglismaalt palusid mul tuua neile Eestist Putiniga T-särke ja matrjoškasid," jutustas Briti armee sõjaväelane.

Rääkides oma funktsioonidest allüksuse koosseisus teatas ta, et on veetnud suurema osa ajast kontoritööl ega ole kogu teenistuse jooksul kordagi relva käes hoidnud. Samuti on tal Eestis olnud aega abistada lastekodusid ja vestelda kohalikega.

Vastates küsimusele, kas ta kavatseb mehele minna, ütles Natalja, et sobivat meest on tal raske leida. "Ma otsin pidevalt seiklusi, sellepärast mehed kardavad mind," seletas ta.

Loe lisaks:

Samal teemal

NATO idarindel
"Siilid" udus: keda heidutavad Briti eriüksused Eestis
Eesti peaminister rääkis Briti sõjaväelastele "hindamatust väärtusest"
Tagid:
Vladimir Putin, suveniir, sõjaväelane, NATO, Suurbritannia, Eesti

Peamised teemad