10:02 21. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
II advent Raekoja platsil Tallinnas

Jõuluootus. II advent

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
3110

Tallinna jõuluturg kutsub pühapäeval kontserdile, mis toimub 12.00-14.00.

II advendi kontserdi programm:
12:00 Käsikellade ansambel Kellaring
12:45 Rahvatantsuselts Pääsuke I segarühm ja noorem naisrühm
13:30 Tantsutrupp Modus
13:50 Advendisõnumit jagab Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis
14:00 Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis süütab II advendiküünla, musitseerivad Matri Joosua ja Karl Saamuel Hollma

Tallinna Raekoja platsil toimub muinsjutulise hõnguga Jõuluturg, kus tundub, et kõik on võimalik! Tegevuse südameks jääb Eesti tähtsaim jõulupuu, mille ümber päikesekiirtena asetsevad jõulumajakesed ja müügipaviljonid.

Elav jõulumaa on dekoreeritud kuuskede, jõuludekoratsioonidega ja jõulutuledega. Kaupmehed pakuvad laias valikus käsitööd, mida tavalistest poodidest ei leia. Külastajad saavad suhelda otse meistritega ja osta omanäolisteks kingitusteks jõuluehteid ja muid käsitöölisi taieseid, millega jõuluvana kingikotti täita.
Kohalikud toitlustajad pakuvad eestipäraseid jõulusööke verivorstist- hapukapsast piparkookideni ning keha ja hinge soojendavaid jõulujooke.

 

Tagid:
advent, jõuluturg, Raekoja plats, Tallinn

Peamised teemad

 • Peaminister Jüri Ratas kohtus Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga

  Peaminister Jüri Ratas arutas kolmapäeval Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga, kuidas ta soovib edasi liikuda ambitsioonikate ideedega, mille käis välja nädala eest kõnes Euroopa Parlamendi ees.

  4
 • Sputniku videosillast osavõtjad

  Poliitikaeksperdid on veendunud, et ka pärast Venemaa sõjaväelaste väljaviimist Valgevene territooriumilt jätkavad lääne poliitikud neid ühisõppusi teravalt kritiseerima

  21
 • Rein Müllerson

  Rahvusvahelise meediaklubi Formaat A3 kutsel Krimmi külastanud Tallinna Õigusinstituudi direktor, õigusteaduste doktor professor Rein Müllerson rääkis oma visioonist tänase maailma poliitilise olukorra suhtes.

  46