11:28 21. Veebruar 2018
Tallinn-12°C
Kuula otse
II advent Raekoja platsil Tallinnas

Jõuluootus. II advent

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
3810

Tallinna jõuluturg kutsub pühapäeval kontserdile, mis toimub 12.00-14.00.

II advendi kontserdi programm:
12:00 Käsikellade ansambel Kellaring
12:45 Rahvatantsuselts Pääsuke I segarühm ja noorem naisrühm
13:30 Tantsutrupp Modus
13:50 Advendisõnumit jagab Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis
14:00 Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis süütab II advendiküünla, musitseerivad Matri Joosua ja Karl Saamuel Hollma

Tallinna Raekoja platsil toimub muinsjutulise hõnguga Jõuluturg, kus tundub, et kõik on võimalik! Tegevuse südameks jääb Eesti tähtsaim jõulupuu, mille ümber päikesekiirtena asetsevad jõulumajakesed ja müügipaviljonid.

Elav jõulumaa on dekoreeritud kuuskede, jõuludekoratsioonidega ja jõulutuledega. Kaupmehed pakuvad laias valikus käsitööd, mida tavalistest poodidest ei leia. Külastajad saavad suhelda otse meistritega ja osta omanäolisteks kingitusteks jõuluehteid ja muid käsitöölisi taieseid, millega jõuluvana kingikotti täita.
Kohalikud toitlustajad pakuvad eestipäraseid jõulusööke verivorstist- hapukapsast piparkookideni ning keha ja hinge soojendavaid jõulujooke.

 

Tagid:
advent, jõuluturg, Raekoja plats, Tallinn

Peamised teemad

 • EL-i elanikud ei pea Venemaad Euroopa osaks, illustreeriv foto

  Üle poole Prantsusmaa (65%) ja Suurbritannia (52%), aga ka 46% Saksamaa elanikest ei pea Venemaad Euroopa osaks, samal ajal on Poola elanikud vastupidisel seisukohal – vaid 20% vastanutest nõustub sellega, et Venemaa ei ole Euroopa.

  7
 • Haapsalu–Noarootsi jäätee on avatud

  Kolmapäeval, 21. veebruaril kell 8.30 avatakse soodsate ilmaolude korral Haapsalu–Noarootsi jäätee sõidukitele tegeliku massiga kuni 2,5 tonni, teatas Maanteeamet.

  6
 • Läti lipp

  Läti pangandus on teist korda kahe nädala jooksul sattunud skandaali keskpunkti. Asjatundjad ei välista, et need paljastused viivad välja süsteemse kriisini ja pisikese Balti riigi pangasüsteemi degradeerumiseni.

  26