08:06 18. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
II advent Raekoja platsil Tallinnas

Jõuluootus. II advent

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
3810

Tallinna jõuluturg kutsub pühapäeval kontserdile, mis toimub 12.00-14.00.

II advendi kontserdi programm:
12:00 Käsikellade ansambel Kellaring
12:45 Rahvatantsuselts Pääsuke I segarühm ja noorem naisrühm
13:30 Tantsutrupp Modus
13:50 Advendisõnumit jagab Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis
14:00 Tallinna Metodisti kiriku pastor Joel Aulis süütab II advendiküünla, musitseerivad Matri Joosua ja Karl Saamuel Hollma

Tallinna Raekoja platsil toimub muinsjutulise hõnguga Jõuluturg, kus tundub, et kõik on võimalik! Tegevuse südameks jääb Eesti tähtsaim jõulupuu, mille ümber päikesekiirtena asetsevad jõulumajakesed ja müügipaviljonid.

Elav jõulumaa on dekoreeritud kuuskede, jõuludekoratsioonidega ja jõulutuledega. Kaupmehed pakuvad laias valikus käsitööd, mida tavalistest poodidest ei leia. Külastajad saavad suhelda otse meistritega ja osta omanäolisteks kingitusteks jõuluehteid ja muid käsitöölisi taieseid, millega jõuluvana kingikotti täita.
Kohalikud toitlustajad pakuvad eestipäraseid jõulusööke verivorstist- hapukapsast piparkookideni ning keha ja hinge soojendavaid jõulujooke.

 

Tagid:
advent, jõuluturg, Raekoja plats, Tallinn

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  49
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  21
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  47