13:15 23. Märts 2018
Tallinn-3°C
Kuula otse
Raekojas antakse üle nimetunnistused 46-le lapsel. Illustreeriv foto

Tallinna abilinnapea annab raekojas väikestele tallinlastele üle nimetunnistused

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
1510

Neljapäeval, 7. detsembril antakse Raekojas üle nimetunnistused 46-le lapsele, kellest enamus on sündinud oktoobris ja novembris 2017

TALLINN, 7. detsember — Sputnik. Lastest 24 on tüdrukud ja 22 poisid. On üks paar kaksikuid ja kolmes peres sündis kolmas laps.

Populaarsemad tüdrukute nimed oktoobris ja novembris olid Sofia, Melissa, Alisa ja Marta ning populaarsemad poiste nimed Daniel, Oliver, Oskar ja Robin.

Tallinna linna nimel annab abilinnapea Tõnis Mölder väikestele tallinlastele üle nimetunnistuse, mis on Tallinna vapiga kaante vahel ning kingib Helina Tilga joonistusega piimakruusi koos pudrukausiga.

Tallinnas oli oktoobris-novembris iive positiivne, nendel kuudel registreeriti Tallinna Perekonnaseisuametis 832 lapse sünd.

Tagid:
Raekoda, laps, Tallinn

Peamised teemad

 • Riigikogu riigikaitsekomisjoni liige Margus Tsahkna

  Eesti peab näitama üles solidaarsust Ühendkuningriikidega ning saatma välja Eestis diplomaatilise kattevarju all töötavad Venemaa luurajad, ütles riigikogu riigikaitsekomisjoni liige Margus Tsahkna.

  23
 • Pekingi vastus Washingtoni kaubandussõjale on karm, illustreeriv foto

  USA president Donald Trump allkirjastas neljapäeval meetmed, millega kehtestatakse 60 miljardi dollari väärtuses Hiina kaupadele imporditollid. Hiina ei soovi kaubandussõdu, kuid on valmis vastasseisu korral USA-ga oma huvide eest seisma.

  50
 • Venemaa ja EL-i lipud

  Euroopa Liidu suursaadik Moskvas kutsutakse Brüsselisse konsultatsioonidele, ütles Hollandi peaminister Mark Rutte ööl vastu reedet EL-i tippkohtumiselt.

  16