23:43 18. Veebruar 2018
Tallinn-8°C
Kuula otse
Tallinn, Vabaduse väljak

Tallinnas toimub rahvusvaheline linnavalgustuse seminar

© Sputnik / Вадим Анцупов
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
4 0 0

Tallinna linn ja Eesti Kommunaalmajanduse ühing korraldavad täna, 8. veebruaril Tallinnas Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotelllis rahvusvahelise linnavalgustuse seminari "Linnavalgustuse arengud ja erinevate linnade näited"

Rahvusvahelisel linnavalgustuse seminaril osalevad Balti riikide pealinnade esindajad ning kaasatud on ka Minski linna esindajad ja Peterburi valgusfestivali korraldajad.

Seminari "Linnavalgustuse arengud ja erinevate linnade näited" fookuses on välisvalgustusvõrgu igapäevase toimimisega seotud probleemid ning linnade kogemused tänavavalgustuse edendamisel.

"Seminari formaat on valitud selline, millest võiks tulevikus kujuneda Balti riikide ja miks ka mitte Läänemere piirkonna linnade traditsioon, kuhu kaasaksime ka edaspidi oma häid naabreid uusi ideid ja linnavalgustuse uusi tehnoloogilisi lahendusi tutvustama," ütles Tallinna Kommunaalameti juhataja Ain Valdmann.

Tagid:
valgustus, Talliin, Peterburi

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Mõneks ajaks vaibunud retoorika "rahulembese" NATO ja "agressiivse" Venemaa vastasseisust sai uue hoo seoses USA otsusega moderniseerida Venemaa piiride lähedal asuvaid baase ja suurendada eelpaigutatud relvade, laskemoona ja tehnika hulka.

  53
 • Lähipäevil tuleb kohati 22 kraadi külma. Illustreeriv foto

  Viimastel päevadel valitsenud pakaseline ilm saab jätku ka uuel nädalal, kui kohati võib õhutemperatuur langeda koguni 22 miinuskraadini.

  35
 • Venemaa sõjaväelastele anti soovitus mitte kasutada suhtlusvõrgustikke

  Venemaa sõjaväelastele anti soovitus mitte kasutada suhtlusvõrgustikke Odnoklassniki, VKontakte, Facebook ja teisi sedalaadi veebikeskkondi, teatas ajaleht Izvestja osundusega kaitseministeeriumile.

  41