06:25 22. Veebruar 2019
Kuula otse
 • USD1.1354
 • RUB74.3534
Kiviõli töö- ja karjäärimess. Illustreeriv foto

Kiviõli töö- ja karjäärimess

© Sputnik / Евгений Ашихмин
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
14 0 0

Kiviõli töö- ja karjäärimess toimub 13.oktoobril kell 11.00-14.00 Kiviõli Rahvamajas.

TALLINN, 13. oktoober — Sputnik. Messile on oodatud kõik aktiivsed tööandjad, tööotsijad, töötavad ja mittetöötavad inimesed. Põnevaid pakkumisi on kõigil, teatas Töötukassa.

Septembri lõpus oli töötuna registreeritud 28 927 inimest, mis moodustab 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust 4,4%. Tegemist on selle aasta madalaima registreeritud töötuse määraga. Võrreldes augustiga vähenes septembris töötute arv 3,1%. Uusi töötuid lisandus septembris ligi 5700.

Registreeritud töötuse määr oli septembri lõpus kõige kõrgem Valgamaal (8,2%) ning madalam Saaremaal (3%).

Töötukassa töö- ja karjäärimess tõi kohale 70 tööandjat>>

Vähenenud töövõimega töötuid oli septembri lõpus 9 375 ehk 32% registreeritud töötutest. Samas suurusjärgus oli vähenenud töövõimega töötuid ka aasta tagasi.

Töötukassa abiga asus septembris tööle ligi 4 500 inimest, sh ligi 1000 vähenenud töövõimega inimest. Kuu jooksul oli töötukassal vahendada 10 055 töökohta, uusi tööpakkumisi lisandus üle 4 600. Võrreldes suvekuudega asusid nii registreeritud töötud kui ka vähenenud töövõimega töötud tööle märksa aktiivsemalt.

Ohtlik pööre: vabu töökohti tuleb juurde, aga töötus suureneb pidevalt>>

Enam kui 150 töötut lõpetas septembris arveloleku õppima asumise tõttu.

Tagid:
mess, Töötukassa, tööotsija, tööandja, Kiviõli

Peamised teemad

 • Baltimaade suurimat panka kahtlustatakse mõeldamatus, illustreeriv foto

  Tuleb välja, et Swedbanki kaudu pesti Baltimaades "tumedatest" riikidest tulnud suuri rahasummasid. Kes sellise teabe välja kaevas, on ametlikult teadmata, kuid välja öeldi see Rootsi televisiooni suu läbi. Ja nüüd vappuvad kõik kolm Balti vabariiki kui palavikus.

  34
 • Ukraina töölised avaldavad meelt, illustreeriv foto

  Eesti kaitsepolitsei (KaPo) juhi asetäitja Martin Arpo ütles majandusjulgeolekukonverentsil Eesti 100Pluss Visioon esinedes, et järsult suurenenud venekeelse tööjõu sissevool mõjutab integratsiooniprotsessi edukust riigis.

  19
 • Vladimir Putin Novosibirskis noori teadlasi premeerimas

  Kui jälgite tähelepanelikult president Putini Föderaalkogule esitatud sõnumit ning LKA direktori Gina Haspeli ja Rahvusliku Julgeoleku nõuniku Dan Coatsi poolt hiljuti USA seadusandjatele tutvustatud ühisaruande sisu, võite leida mitmeid väga huvitavaid ühispunkte.

  56