08:37 18. August 2019
Kuula otse
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
Magusafestival ootab külastajaid

Esimene Magusafestival ootab külastajaid

CC0 / Pixabay
Sündmused ja kuupäevad
lühendatud link
7510

Täna, 10. veebruaril toimub Tallinnas, Kultuurikatlas esimene Magusafestival, mis pakub päeva jooksul magusaid maitseelamusi ja mitmekülgset meelelahutusprogrammi nii suurtele kui väikestele magusasõpradele.

TALLINN, 10. veebruar — Sputnik. Esmakordselt toimuv koguperesündmus Magusafestival, mida esitlevad Gustav ja Geisha, toob Kultuurikatlasse üle 60 erineva suur- ja väikeettevõtte, mille sortimendis on olulisel kohal magusad tooted, edastab portaal Pealinn.

"Mõeldes kõikide külastajate peale on tavapäraste maiuste kõrval Kultuurikatlas esindatud ka vegan- ja toormaiusi pakkuvad ettevõtted, et kõik huvilised sündmusest osa saaksid," sõnab Marek Falgot, üks Magusafestivali eestvedajatest.

Meelelahutuslik programm toob Magusafestivali lavale Grete Paia ja Ingeri muusikalised etteasted, toimub õpetlik Lottemaa etendus ja esinevad JJ Street tantsukooli tantsijad. Huvilistel on Kultuurikatlas võimalik ka ise maiustusi valmistada ning noorematele külastajatele on avatud batuudituba.

Magusafestival toimub täna, 10. veebruaril kell 10–18 Tallinnas, Kultuurikatlas (Põhja pst 27a). Pileteid alates hinnaga 3€ on võimalik soetada Piletilevi keskkonnast. Lisainfo leiab Magusafestivali kodulehelt.

Tagid:
festival, magus, Kultuurikattel, Tallinn

Peamised teemad

 • Sajandi palavaim juulikuu läks Eestist mööda, illustreeriv foto

  Nagu selgub, elas maakera rahvastik tänavu üle inimkonna ajaloos teadaolevalt kõige palavama juulikuu. Euroopa ja USA ilmastikuteadlased on ühel meelel, et kõiki soojarekordeid kogu maailma ulatuses võib lugeda peaaegu terve Celsiuse kraadi võrra ületatuks.

  29
 • Листовка Партии реформ и флажок Эстонии

  Laupäeval erakonna suvepäevade kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas teha ettepaneku riigikogu erakorralise istungi kokkukutsumiseks, et teha ettepanek avaldada peaminister Jüri Ratase valitsusele umbusaldust.

  67
 • Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

  Kui palju lapsi istub uuel õppeaastal esimest korda koolipinki, millistes pealinna koolides tehakse remonti ja kas linn on valmis Ukrainast pärit koolilaste sissevooluks, rääkis Sputnik Eestile Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

  38