20:59 31. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1698
  • RUB92.4606
Sündmused
lühendatud link
Otseliin Vladimir Putiniga - 2019 (6)
5510

Moskvas sai teoks järjekordne otseliin Vladimir Putiniga, kus Venemaa president vastas kodanike küsimustele.

TALLINN, 20. juuni — Sputnik. Moskvas sai teoks järjekordne otseliin Vladimir Putiniga. Politoloog Igor Šatrov pööras raadio Sputnik saates tähelepanu sellele, mis tema hinnangul on Venemaa presidendiga peetud tänavuse telesilla eripäraks. 

Nagu teatas telekanal Rossija 24, laekus otseliinile Vladimir Putiniga üle pooleteise miljoni küsimuse, suurem osa neist telefoni teel. Üritus toimus Gostinõi Dvoris.

Otseülekanne algas keskpäeval telekanalites Pervõi, Rossija 1, Rossija 24, NTV, OTR, MIR ning raadiojaamades Majak, Vesti FM ja Radio Rossija, aga ka sotsiaalvõrgustikes.

Riikliku kaasaegse ideoloogia arengu instituudi asedirektor politoloog Igor Šatrov avaldas raadio Sputnik saates oma arvamust tänavusest otseliinist.

Otseliin Vladimir Putiniga: sanktsioonides on head vähe, kuid siiski >>

"Alati on väga põnev jälgida presidendi reageeringuid esitatud küsimustele mõistmaks, kuivõrd ta on "kohal". Ja näha on, et president on "kohal", on "teemas", seda on hästi tunda. Peaasi on see, kuidas ta vastab mitmesugustele "ebamugavatele" küsimustele," märkis Šatrov.

"Igatahes niisugune mulje mul jäi," lausus Igor Šatrov.

Esimene otseliin Vladimir Putiniga toimus 2001. aasta detsembris, see kestis kaks tundi ja kakskümmend minutit. Tänavu toimus iga-aastane telesild seitsmeteistkümnendat korda.

Teema:
Otseliin Vladimir Putiniga - 2019 (6)

Samal teemal

Austria parlamendis tunnistati Venemaa-vastaste sanktsioonide tarbetust
USA senaator nimetas Venemaalt sanktsioonide tühistamise tingimused
Me klapime kindlasti: Trump alustas lemmikmantrat kohtumisest Putini ja Xiga
Putin lääneriikide suhtumisest Venemaasse
Tagid:
otseliin, Vladimir Putin

Peamised teemad