14:13 22. August 2017
Tallinn+ 17°C
Kuula otse
Briti nael kukkus referendumi mõjul 31 aasta madalaimale tasemele.

Briti nael kukkus 31 aasta madalaimale tasemele

© Flickr / Howard Lake
Rahandus ja äri
lühendatud link
Brexit: Ühendkuningriik jääb Euroopa Liidu liikmeks või lahkub Euroopa Liidust (74)
14 0 0

Briti nael langes dollari suhtes 31 aasta madalaimale tasemele, kuna esimesed tulemused näitavad, et Ühendkuningriigi referendumil võivad võita Euroopa Liidu lahkumise pooldajad.

TALLINN, 24. juuni — Sputnik. Naelsterling langes 1,3466 dollari tasemele, mis on madalaim tase alates 1985. aastast, kirjutab Bloomberg. Öö jooksul tulemuste selgudes on nael tugevalt kõikunud, keskööl oli valuuta ligikaudu 1,5 dollari tasemel.

Kui Ühendkuningriigi referendumil oli loetud 20 miljonit häält, juhtisid 51,1-protsendise edumaaga Euroopa Liidust lahkumise pooldajad; tulemused on teatamata veel 132 ringkonnas 382-st, teatas BNS.

 

Teema:
Brexit: Ühendkuningriik jääb Euroopa Liidu liikmeks või lahkub Euroopa Liidust (74)

Peamised teemad

 • Terroristi auto

  Autod on muutunud terroristide meelisrelvaks. London, Pariis, Berliin, Nice ja Barcelona – see on loetelu linnadest, kus kurjategijad suunasid auto rahva sekka. Eksperdid arutlevad, kas niinimetatud "autoterrorit" on võimalik võita.

  4
 • Barcelona, politsei sündmuse kohal

  Ripoli terrorirakukese uurijate käsutuses on ütlusi andev asjaosaline. Just tema ütlused aitasid uurimisel esimese 72 tunni jooksul edusamme teha ja välja selgitada imaam Abdelbaki es-Satti võtmeroll. Selle mehe nimi on Mohamed Houli Chemlal, teatab La Repubblica erikorrespondent Barcelonas Carlo Bonini.

  24
 • Olga Ivanova ja Edgar Savisaar esitlesid Savisaare nimekiri

  Uuringufirma Kantar Emor uuringujuhi Aivar Voogi sõnul koguks Savisaare nimekiri kohalikel valimistel Tallinnas augustikuu seisuga ligi 12 protsenti häältest.

  11