16:06 25. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1856
  • RUB90.6421
Tervishoid
lühendatud link
2410

Kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 11.00 algab multimeediavahenditega Sputnik Eesti pressikeskuses Eesti – Gruusia – Kõrgõztani – Moldova – Armeenia videosild, milles osalejad arutavad selle üle, kuidas on SRÜ ja Balti riikides lood suitsetamisega

TALLINN, 31. jaanuar— Sputnik. Teada on, et suremus suitsetamisest põhjustatud kopsuhaigustesse on väga suur. Kuid sellele vaatamata seavad kümned miljonid suitsetajad ennast ja teisi enneaegse surma ohtu.

Sputnik Eesti pressikeskus Tallinnas >>

Eestis on juba vastu võetud seadus suitsetamise keelustamisest avalikes kohtades ja ühiskondlikes asutustes. Eesti parlamendis on menetluses seadus tubakatoodete müügikeelust kauplustes.

Erinevate riikide arstid ja asjatundjad arutavad videosilla otseside käigus, kas kahjulik on ka vesipiibu ja elektroonilise sigareti suitsetamine.

Sputnik Eesti pressikeskus on kaasaegse sisseseadega varustatud kompleks, mis võimaldab läbi viia erinevaid üritusi: teleotselülitustest kuni telesildadeni maailma eri linnade vahel üle maailma. Külaliste ja ajakirjanike käsutuses on mugav 29 kohaga pressisaal ja teabe vastuvõtmiseks ning edastamiseks vajalik seadmestik.

Tehnilised võimalused aitavad professionaalset ajakirjandust arendada ja soodustavad infovahetust ja —levikut.

Rahvusvahelisel kinopäeval toimus videosild Tallinn — Biškek — Minsk — Chișinău >>

Sputnik Eesti pressikeskus kutsub koostööle, pakkudes pressikonverentside läbiviimise taristut kõigi aktuaalsete siseriiklike või rahvusvaheliste teemade tarvis.

Sputnik on teabeagentuur ja raadio multimeediaesindustega kümnetes riikides. Sputnik sisaldab võrgulehti rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood antakse eetrisse inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

Uudisteportaali Sputnik Eesti pressikeskuse avamine >>

Tagid:
tervis, videosild, suitsetamine, pressikeskus, Sputnik Eesti, SRÜ, Balti riigid, Tallinn, Eesti

Peamised teemad