08:18 21. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1810
  • RUB92.0238
Tervishoid
lühendatud link
42 0 0

Tallinna Puuetega Inimeste Koja hoovis esitletakse uusi Volkswageni taksoautosid, mis on mõeldud puuetega inimeste sõidutamiseks, Tallinna abilinnapea räägib sotsiaaltranspordi teenusest.

TALLINN, 16. oktoober — Sputnik. Tallinna sotsiaaltranspordi teenuste kvaliteeti tõstavad spetsiaalsed ratastoolitõstukitega taksoautod. Sõidukite esitlus toimub 16. oktoobril Tallinna Puuetega Inimeste Koja hoovis (Endla tn 59).

Tasuta sõiduõiguse tõendamiseks piisab puudega isiku kaardist, illustartiivne foto
© Sputnik / Вадим Анцупов
Tallinna linavalitsuse pressiteenistuse teatel tutvustab autosid Tallinna partner Tulika Takso AS. Kokku on puuetega inimeste veoks ümber ehitatud kolm uut Volkswageni autot. 2020. aasta kevadeks on puuetega inimeste autoparki plaanitud suurendada kümnele autole.

Autode esitlus algab kell 13:00. Sõidukid tutvustab Tulika Takso AS-i juhatuse liige Anne Rebane ning sotsiaalteenustest räägivad Tallinna abilinnapea Betina Beškina ja Tallinna Liikumispuudega Inimeste Liidu juht Villu Urban.

Tallinna linnavalitsusest teatati samuti, et Tulika Takso võitis riigihanke ja vastav leping on sõlmitud tähtajaga 30. juuni 2024.

Spetsiaalset taksoteenust osutatakse raske nägemispuudega ja sügava või raske liikumispuudega inimestele, kes liiguvad väljas ratastooli või tugiraamiga, taksokaardi alusel.

Lugege lisaks:

Samal teemal

Mupo hakkab taksondusega tegelema
Pensionär kutsus poliitikuid üles mitte andma katteta lubadusi
Juulist saavad sügava puudega täisealiste inimeste hooldajad lisapuhkepäevi
Ettevaatust, võltsing! Tallinnas tegutseb hulganisti libataksosid
Tagid:
Volkswagen, Tulika Takso AS, invaliid, Tallinna linnavalitsus, Tallinn

Peamised teemad