18:37 21. Märts 2018
Tallinn-1°C
Kuula otse
Avarii Lõuna-Oseetias.

Vene sõjaväebuss kukkus kuristikku

Фото очевидца
Vahejuhtumid
lühendatud link
410

Kuus Vene relvajõudude ohvitseri sai surma ja veel 16 vigastada, kui neid vedanud buss neljapäeva hommikul sügavasse kuristikku kukkus.

TALLINN, 19. mai — Sputnik. Kaitseministeeriumi andmeil ütlesid Gruusia separatistlikus Lõuna-Osseetia regioonis kruvilisel mägiteel sõitnud bussil üles pidurid.

Moskva tunnustas Lõuna-Oseetia iseseisvust pärast seda, kui Venemaa oli võitnud Gruusiat 2008. aastal peetud lühikeses sõjas, ning on seejärel viinud sellesse 50 000 elanikuga piirkonda sisse oma väed, teatab BNS.

Kaitseministeeriumi sõnul olid ohvitserid teel Lõuna-Oseetia pealinnast Tshinvalist tööle. Venemaa saatis lennuki sõjaväemeedikutega kannatanutele abi osutama. Osa neist lennutatakse Moskva haiglatesse.

 

Peamised teemad

 • Ukraina pealinn Kiiev

  Berliin tõrjub tagasi projekti Nord Stream vastaste rünnakuid: Ukraina nõuab selle eest endise kantsleri Gerhard Schröderi karistamist, poolakad aga näevad ohtu sakslaste ja venelaste koostöös.

  26
 • DNA pusle

  Esimese 24 tunni jooksul on veebikeskkonnas www.geenidoonor.ee geenidoonoriks hakkamise nõusolekuvormi täitnud ja allkirjastanud juba üle 4300 inimese. Veebileht on suure koormuse tõttu ülekoormatud ja seetõttu on nõusolekute vastuvõtmine hetkel takistatud.

  17
 • Margarita Simonjan, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja

  Varem oli ta lihtsalt meie president ja teda oli võimalik välja vahetada. Nüüd aga on ta meie juht ja teda välja vahetada me ei lase. Ja teie olete seda oma kätega teinud, kirjutab RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan.

  57