11:52 07. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1843
  • RUB86.9321
Vahejuhtumid
lühendatud link
3410

Seoses veeavariiga Vilde tee 133 juures on piirkonna elanike ning piirkonnas asuva Tallinna Lasteaia "Pallipõnn" veega varustamine häiritud

TALLINN, 12. detsember — Sputnik. AS Tallinna Vesi tegeleb hetkel lekkekoha määramisega ning alustab avarii likvideerimise tööde teostamisega esimesel võimalusel, teatab ettevõte. Tööde teostamise aegselt on katkestatud piirkonna kinnistute veevarustus, mis taastatakse hiljemalt tänase tööpäeva lõpuks.

Sügis Tallinna Löwenruh' pargis >>

Tallinna Vesi annab endast parima, et kõrvaldada avarii esimesel võimalusel ja palub ebamugavuste pärast vabandust.

Mustamäe tähistab oma 55. sünnipäeva, illustratiivne foto
© Sputnik / Вадим Анцупов

Piirkonna elanikud saavad vajadusel täiendavat infot Tallinna Vee avariitelefonil 62 62 400.

Veekatkestused võivad olla seotud planeeritud töödega või avariilise iseloomuga, selgitab AS Tallinna Vesi.

"Kui planeerime remonditöid või veekatkestusi, teavitame nendega seonduvatest veekatkestustest kliente ette vähemalt viis kalendripäeva. Samuti on planeeritud katkestuste kohta võimalik infot leida Tallinna linna operatiivinfo kodulehelt. Sealt on võimalik otsida veekatkestusi ka linnaosade ja tänavate lõikes," seisab teates. 

Mustamäe kortermajas puhkes tulekahju >>

Avariitöid pole võimalik ette planeerida, kuna need tekivad ootamatult ja ka tegutsema tuleb asuda kohe. Operatiivset infot avariitööde kohta saab Tallinna Vesi AS-i avariidispetšerilt ööpäevaringselt telefonil 62 62 400. Sisestatakse tehtava töö esimesel võimalusel ka Tallinna linna operatiivinfo leheküljele, kust Teil on võimalik otsida veekatkestusi linnnaosade ja tänavate lõikes.

Tagid:
veeavarii, vesi, ühiskond, AS Tallinna Vesi, Mustamäe, Eesti, Tallinn

Peamised teemad