19:53 23. Mai 2018
Tallinn+ 19°C
Kuula otse
tulekahju tõi kaasa häired Tartu rongiliikluses, illustreeriv foto

Tulekahju seiskas Tartus raudteeliikluse

© Sputnik / Вадим Анцупов
Vahejuhtumid
lühendatud link
3601

Eesti Raudtee Tartu jaama juhtimiskeskuse keldris toimunud tulekahju tõi kaasa häired Tartu rongiliikluses.

TALLINN, 16. mai — Sputnik. Päästeamet teatas Twitteris, et Eesti Raudtee Tartu jaama juhtimiskeskuse keldris põlesid elektrikaablid. Tulekahju tagajärjel seiskus juhtimiskeskuse töö ning raudteeliiklus. Päästjad pidid lõpetama tööd prognoositavalt kell 17.00-ks, mille järel hakatakse selgitama rikke ulatust.

Eesti Raudtee kommunikatsioonijuht Monika Kaljusaar ütles ERR-ile, et põleng on praeguseks kustutatud. Keegi kannatada ei saanud.

Kaljusaar märkis, et kui liiklusjuhtimissüsteem sai kannatada, siis võib rike mõjutada ka homset. Häiritud on Tartu rongiliiklus ja ka liiklus kõikidel Tartu ülesõitudel.

"Seoses ulatusliku infrarikkega Tartu jaamas hilinevad kõik Tartu jaamaga seotud reisid (Tallinn, Koidula, Valga). Asendustranspordiga tegeletakse," seisab Elroni kodulehel.

Tagid:
rongiliiklus, tulekahju, ühiskond, liiklus, raudteejaam, päästeamet, Eesti, Tartu

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Sanktsioonide kehtestamine Iraani vastu on kaasa toonud väga huvitava kõrvalmõju. Nendele meetmete tõttu on toornafta müügimahud Šanghai börsil drastiliselt kasvanud ja on nüüdseks tõusnud 12 protsendini maailma kogu naftatarbimisest. See on oluline sellepärast, et Šhanghai börsil kaubeldakse jüaanide, mitte dollarite eest.

  13
 • Hiina lammutas EL ja USA vankumatu transatlantilise koostöö, illustreeriv foto

  Euroopa on šokeeritud ja segaduses, avastades äkki, et Washington ja Peking on jõudnud vastastikuste kaubandussoodustuste suhtes EL huve kahjustavale kokkuleppele.

  35
 • Illustreeriv foto

  Selleks, et nutiseadmes ID-kaardiga toiminguid teha, tuleb kasutada spetsiaalseid kaardilugejaid. Mobiil-ID puhul eraldi seadmeid vaja ei ole.

  7