11:22 21. September 2018
Kuula otse
 • USD1.1769
 • RUB78.0670
Tallinnas põles uusarendus Volta loftid

Tallinnas põlesid Volta uusarenduse loftid

© Sputnik / Вадим Анцупов
Vahejuhtumid
lühendatud link
11101

Tallinnas Tööstuse tänaval põleb ehitusjärgus kortermaja, piirkonnas on palju suitsu ja Tööstuse tänava Kopli-poolne ots on liiklusele suletud, teatas Päästeamet.

TALLINN, 7. juuni — Sputnik. Kella 19.30 ajal teatas päästeamet Twitteris, et tulekahju on suures osas kustutatud, aga otsitakse veel võimalikke tulekoldeid.

Regiooni vastutav korrapidaja päästeametist Marek Hindreus ütles ERR-ile, et põleng sai ilmselt alguse katuselt või eelviimaselt korruselt.

Päästeameti pressiesindaja kinnitusel põlengus keegi kannatada ei saanud.

Tagid:
uusarendus, tulekahju, põleng, Volta loftid, Päästeamet, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Gaasi terminal Poolas

  EL-i ja USA ühisavalduses pärast Euroopa Komisjoni Jean-Claude Junckeri ja USA presidendi Donald Trumpi kohtumist juuli lõpul on öeldud, et Euroopa Liit tahab suurendada LNG importi USA-st oma energiavarustuse mitmekesistamiseks.

  13
 • USA kasutab rivaali vastu surmavaid meetmeid, illustreeriv foto

  USA ajakirjanduse ja mõne vene majandusteadlase arvates surmas USA president ühe suletõmbega kogu "Hiina majandusime", mis tähendab, et nüüd näeb kogu maailm, et ainus viis veidigi inimväärne elatustase kindlustada on truult ja alandlikult Washingtoni saapaid lakkuda ja "madalat profiili hoida".

  41
 • Mälestusmärk Klooga veretöö ohvritele

  Kunagise Klooga koonduslaagri territooriumil asuva memoriaali juurde kogunesid endised vangid ja Venemaa diplomaadid, et mälestada seitsmekümne nelja aasta eest hukatuid.

  41