00:50 20. Oktoober 2018
Kuula otse
 • USD1.1470
 • RUB75.2418
Tallinnas põleb Ragn Sells-i prügikütuse tootmise hoone

Tallinnas põleb prügikütuse tootmise hoone

© Sputnik / Елена Черышева
Vahejuhtumid
lühendatud link
64 0 0

Reedel kell 16:39 sai Häirekeskus teate tulekahjust Tallinnas Suur- Sõjamäe tänaval, kus põleb tootmishoone, teatas Päästeamet.

TALLINN, 29. juuni — Sputnik. Sündmusele reageerisid nii kutselised komandod kui ka vabatahtlikud päästjad, teatas Päästeamet sotsiaalmeedias.

"Põlemisel tekkiv suits kandub tuule tõttu edasi. Palume lähikonnas viibivatel inimestel hoida uksed-aknad suletuna ning vältida piirkonnas liikumist," teatab Päästeamet.

© Sputnik / Елена Черышева
Tallinnas põleb prügikütuse tootmise hoone

Vikipalu metsapõleng

Juunis Anija vallas Vikipalus puhkenut metsatulekahju käis 12 päeva jooksul kustutamas kokku üle tuhande inimese, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Vikipalu metsapõlengut käis kustutamas kokku üle tuhande inimese >>

Harjumaal Anija vallas Vikipalu külas puhkenud metsatulekahjust anti häirekeskusele teada 10. juunil kella 14.03 ajal, edastas Põhja päästekeskus.

Päästjad tõstsid põlengu väljasõiduastme neljandale ehk kõrgeimale astmele. Teise päeva õhtuks levis tuli tuule tõttu pea 200 hektarile.

Lisaks riiklike komandode päästjatele tulid põlengut kustutama ka vabatahtlikud päästjad, kaitseliitlased ja vabatahtlikud elanikud lähemalt ja kaugelt.

Alates 23. juunist jäävad suure tuleohuga piirkondadeks Eestis vaid Jõgeva ning Ida-Virumaa, ülejäänud Eesti Vabariigi territooriumil jääb kehtima tuleohtlik aeg, teatas Päästeamet.

Kui suure tuleohuga aeg tõi eelkõige kaasa lisapiirangud metsas- ja maastikul liikumisel, st keelatud oli metsas ja maastikul suitsetamine, grilliseadme kasutamine ja lõkke tegemine, sh selleks ettevalmistatud kohas, siis tuleohtlikul ajal võib looduses tuld teha vaid selleks ettenähtud kohtades.

Tuleohtlik aeg on taas käes! >>

Täpsemat infot ohutuks grillimiseks ja lõkke tegemiseks saad küsida päästeala infotelefonilt 1524. Ühtlasi tuletab Päästeamet tuletab meelde, et kulupõletamine on Eestis keelatud aastaringselt.

Tagid:
Suur- Sõjamäe tänav, Eesti, Tallinn

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Tampere ligidal Virratis avastati automaattankla tankuri külge pandud skimmer, mille abil on võimalik pangakaardi andmeid kopeerida.

  16
 • Norra sõjaväelased

  Norra peaminister Erna Solberg teatas Berliinis toimuval üritusel Global Leader Dialogue vajadusest "suunata kõik jõud Venemaa heidutamisele". Tundub, et Erna Solberg kavatseb oma Baltikumi õekesed Dalia Grybauskaite ja Kersti Kaljulaidi varju jätta.

  20
 • USA presidendi julgeolekunõuniku John Bolton sõjalennubaasil Andrews

  Laupäeval, 20. oktoobril algab USA presidendi julgeolekunõuniku John Boltoni ringreis Lõuna-Kaukaasias. Valge Maja peamine "pistrik" ei varja, et ta sõidab sinnakanti USA riiklikke huve edendama.

  25