15:59 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
Спасатели на месте взрыва в Париже

Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus

© AFP 2018 / THOMAS SAMSON
Vahejuhtumid
lühendatud link
3901

Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus, on ohvreid. Esialgsetel andmetel oli plahvatuse põhjuseks gaasileke.

Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus, teatab agentuur Sputnik. Politsei andmetel toimus see kella üheksa paiku hommikul kohaliku aja järgi Prantsuse pealinna üheksandas ringkonnas Trevis tänaval.

Pagariäris puhkes tulekahju, on ohvreid, teatas telekanal BFMTV. Sündmuskohale saabusid päästeteenistused. Esialgsetel andmetel oli plahvatuse põhjuseks gaasileke. Asjaolusid uuritakse.

Märgitakse, et erakorraline vahejuhtum ei ole mingilgi moel seotud Pariisis laupäeviti toimuvate "kollaste vestide" juba tavapäraste demonstratsioonidega.

Samal teemal

Venemaal varises plahvatuse tõttu kokku elumaja trepikoda
Tagid:
gaas, plahvatus, Pariis, Prantsusmaa

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  13
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  21
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  30