06:09 07. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1843
  • RUB86.9321
Vahejuhtumid
lühendatud link
22 0 0

Pariisis toimunud plahvatus tappis kolm inimest, teatas telekanal BFMTV, viitega Prantsuse siseminister Christophe Castanerile. Ministri sõnul on kaks hukkunutest tuletõrjujad. Varem teatati 36 ohvrist, kellest 12 vigastused on tõsised.

TALLINN, 12. jaanuar - Sputnik. Hukkunud tuletõrjujad töötasid sündmuskohal juba enne plahvatust ja püüdsid kustutada Trevise tänava pagaritöökojas puhkenud tulekahju, vahendas RIA Novosti.

Plahvatus, mille põhjuseks peetakse esialgsetel andmetel gaasileket, tabas tuletõrjujaid ootamatult.

© Ruptly
Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus

Politsei peab gaasilekke versiooni peamiseks, märkides, et just selle kasuks räägivad iseloomulikud purustused. Plahvatuse toimumiskohas töötab üle kahesaja tuletõrjuja ja sadu politseinikke.

Kannatanud evakueeriti kopteritega, mis on ette nähtud kasutamiseks hädaolukordades. Prantsusmaa peaminister Eduard Philippe ja siseminister Christoph Castaner saabusid plahvatuspaigale. Meedia andmetel oli sündmuskohal ka linnapea Anne Hidalgo.

Pariisi kesklinnas toimus laupäeva hommikul võimas plahvatus, vahendas uduisteportaal Sputnik Eesti. Politsei andmetel toimus see kella üheksa paiku hommikul kohaliku aja järgi Prantsuse pealinna üheksandas ringkonnas Trevis tänaval.

Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus >>

Märgiti, et erakorraline vahejuhtum ei ole mingilgi moel seotud Pariisis laupäeviti toimuvate "kollaste vestide" juba tavapäraste demonstratsioonidega.

Tagid:
gaas, plahvatus, Pariis, Prantsusmaa

Peamised teemad