15:22 18. Jaanuar 2019
Kuula otse
 • USD1.1396
 • RUB75.9004
Pariisi kesklinnas toimunud plahvatuses hukkus kaks tuletõrjujat

Pariisi plahvatuses hukkus kaks tuletõrjujat

© REUTERS / BENOIT TESSIER
Vahejuhtumid
lühendatud link
15 0 0

Pariisis toimunud plahvatus tappis kolm inimest, teatas telekanal BFMTV, viitega Prantsuse siseminister Christophe Castanerile. Ministri sõnul on kaks hukkunutest tuletõrjujad. Varem teatati 36 ohvrist, kellest 12 vigastused on tõsised.

TALLINN, 12. jaanuar - Sputnik. Hukkunud tuletõrjujad töötasid sündmuskohal juba enne plahvatust ja püüdsid kustutada Trevise tänava pagaritöökojas puhkenud tulekahju, vahendas RIA Novosti.

Plahvatus, mille põhjuseks peetakse esialgsetel andmetel gaasileket, tabas tuletõrjujaid ootamatult.

© Ruptly .
Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus

Politsei peab gaasilekke versiooni peamiseks, märkides, et just selle kasuks räägivad iseloomulikud purustused. Plahvatuse toimumiskohas töötab üle kahesaja tuletõrjuja ja sadu politseinikke.

Kannatanud evakueeriti kopteritega, mis on ette nähtud kasutamiseks hädaolukordades. Prantsusmaa peaminister Eduard Philippe ja siseminister Christoph Castaner saabusid plahvatuspaigale. Meedia andmetel oli sündmuskohal ka linnapea Anne Hidalgo.

Pariisi kesklinnas toimus laupäeva hommikul võimas plahvatus, vahendas uduisteportaal Sputnik Eesti. Politsei andmetel toimus see kella üheksa paiku hommikul kohaliku aja järgi Prantsuse pealinna üheksandas ringkonnas Trevis tänaval.

Pariisi kesklinnas toimus võimas plahvatus >>

Märgiti, et erakorraline vahejuhtum ei ole mingilgi moel seotud Pariisis laupäeviti toimuvate "kollaste vestide" juba tavapäraste demonstratsioonidega.

Tagid:
gaas, plahvatus, Pariis, Prantsusmaa

Peamised teemad

 • Kange alkoholi tootjad: piirikaubanduse kasv on pidurdunud, illustreeriv foto

  Veini ja kange alkoholi tootjaid esindava Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu (ATML) poolt koondatud analüüs piirikaubandusest, maksulaekumistest ja Eesti turule deklareeritud alkoholikogustest näitab, et piirikaubanduse kasv on pidurdunud.

  8
 • Venemaa president Vladimir Putin annetas Serbia kolleegile Aleksandar Vučićile Aleksandr Nevski ordeni

  Samal ajal kui EL otsib vahendeid Venemaa-vastastest sanktsioonidest põhjustatud kahjude korvamiseks, avanevad Moskvaga head suhted säilitanud Serbiale paljulubavad majanduslikud väljavaated. Selle kinnituseks said Vladimir Putini visiidi ajal Belgradisse alla kirjutatud kümned dokumendid.

  16
 • Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan

  Sputniku, RT ja meediaagentuuri Rossija Segodnja peatoimetaja Margarita Simonjan esines avaldusega terve rea Sputnikuga seotud kontode ja lehekülgede sulgemise kohta Facebooki juhtkonna poolt.

  26