07:56 23. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1821
  • RUB90.8256
Vahejuhtumid
lühendatud link
14510

Ida-Harju politseijaoskond palub abi 15-aastase Darja ja 14-aastase Viktori leidmisel. Politseil on alust arvata, et noorte elu võib olla ohus.

TALLINN, 15. märts — Sputnik. Ida-Harju politseijaoskond palub abi 15-aastase Darja ja 14-aastase Viktori leidmisel, vahendas Pealinn

Noormees ja tütarlaps on sõbrad ja kumbki lahkus oma kodust Tallinnas Lasnamäel 13. märtsil ega ole praeguseks koju naasnud.

Politsei palub kõigil, kes on neid näinud, viivitamatult helistada numbrile 112, sest on alust arvata, et noorte elu võib olla ohus.

Väidetavalt on noori täna hommikul kella 7.40 paiku nähtud Lasnamäel Seli bussipeatuses. Nad võivad viibida suurtes kaubanduskeskustes, Pae turu juures või sealsetes kauplustes.

Kadunute leidmiseks on vaja maksimaalseid pingutusi >>

Darja on umbes 160 cm pikk, kõhna kehaehitusega ja ta kannab prille. Neiu seljas oli tume mantel, jalas heledad teksad ja spordijalatsid. Ühel teatele lisatud pildil on tal pikad juuksed, kuid praegu on tal lühike soeng. Tüdrukul on kaasas seljakott.

Viktor on 178 cm pikk, tal on üle õlgadeni mustad juuksed ja kannab musta värvi riideid.

Politsei julgustab lähedase kadumise korral kohe korrakaitsjate poole pöörduma - tasub unustada välismaistest sarjadest nähtu ja kuuldu, et teatamaks politseile kadunud inimesest tuleb oodata 24 tundi, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti. 

"Kui kadunud inimese käitumismuster erineb tavapärasest ning lähedasel on tunne, et ta võib olla ohus, anna sest esimese asjana kohe politseile teada. Iga mööduv tund on üksnes võimaliku abivajaja kahjuks. Politsei käivitab otsingu, kogudes olemasoleva info tema asukoha selgitamiseks," rõhutas Lõuna prefektuuri kriisireguleerimise meeskonna juht Ottomar Virk.

Samal teemal

Kadunud lapsed leiti üles
Vabatahtlikud: bürokraatia takistab Eestis tulemuslikke kadunud inimeste otsinguid
Tagid:
lapsed, kadunud, politsei

Peamised teemad