23:43 04. Aprill 2020
Kuula otse
  • USD1.0785
  • RUB82.8075
Vahejuhtumid
lühendatud link
10610

Politsei palub abi, et tuvastada laupäeval, 13. aprillil kodust lahkunud ja sinna siiani mitte tagasi tulnud 17-aastase Sofia asukohta.

TALLINN, 16. aprill — Sputnik. Sofia lahkus oma kodust Tallinnas Kadriorus 13. aprilli päeval ja ei ole sinna tänaseni tagasi tulnud. Lahkudes ei võtnud neiu kaasa oma telefoni ega dokumente, teatab Põhja prefektuur oma Facebooki lehel.

Politsei on kontrollinud meditsiiniasutusi ning piirkondi, kus tüdrukule on meeldinud jalutada, samuti suhelnud tema lähedaste ja tuttavatega. Paraku ei ole tüdruku asukoht seni tuvastatud ning patrullid jätkavad tema otsimist.

Politsei: kadunud inimesest teatamiseks ei pea ööpäeva ootama >>

Sofia on umbes 160 cm pikk ja tugevama kehaehitusega. Tal on pikad tumedad juuksed ning ta kannab prille. Lahkudes oli tal seljas roheline jope, sinise-vale kirju müts ning kaasas roosa-lilla kirju seljakott.

Eelmisel aastal jäi Eestis teadmata kadunuks 42 inimest.
© Sputnik / Вадим Анцупов

Kõigil, kes on Sofiat pärast 13. aprilli näinud või oskavad anda infot, mis aitaks tema asukoha tuvastada, palutakse sellest teada anda hädaabinumbril 112.

Politsei julgustab lähedase kadumise korral kohe korrakaitsjate poole pöörduma - tasub unustada välismaistest sarjadest nähtu ja kuuldu, et teatamaks politseile kadunud inimesest tuleb oodata 24 tundi, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti

"Kui kadunud inimese käitumismuster erineb tavapärasest ning lähedasel on tunne, et ta võib olla ohus, anna sest esimese asjana kohe politseile teada. Iga mööduv tund on üksnes võimaliku abivajaja kahjuks. Politsei käivitab otsingu, kogudes olemasoleva info tema asukoha selgitamiseks," rõhutas Lõuna prefektuuri kriisireguleerimise meeskonna juht Ottomar Virk.

Tagid:
abi, kadunud, neiu, laps, politsei

Peamised teemad