17:04 08. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Vahejuhtumid
lühendatud link
63 0 0

Tallinnas Telliskivi tänaval tulistas kurjategija öösel kahte taksojuhti. Politsei edastas pildi võimalikust kahtlusalusest Raivost.

TALLINN, 21. juuni — Sputnik. Arvatav tulistaja on on 30-aastane, eesti keelt rääkiv, tumedapäine, ligi 175 cm pikkune ja saleda kehaehitusega mees, kellel oli seljas musta-valge triibuline särk. Politseile teadaolevalt on mees relvastatud, edastas Pealinn

Подозреваемый в стрельбе
Politsei palub abi tulistaja tabamiseks

Põhja prefekt Kristian Jaani kommenteerib politseioperatsiooni: "Seni teadaolevalt liikus tulistaja taksojuhtide suunas jalgsi ning tulistas mitu lasku, esmalt esimese, seejärel teise taksojuhi suunas. Seni kogutud info järgi liikus mees pärast tulistamist Balti jaama suunas."

Машины такси эвакуируют с места происшествия
© Sputnik / Юлия Калинина
Tallinnas Telliskivi tänaval tulistas tundmatu kurjategija öösel kahte taksojuhti

"Mehe tegude motiiv ja muud asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluses, kuid praegu kogutud info põhjal ei eelnenud tulistamisele konflikti. Töö sündmuskohal ja piirkonnas käib ning politsei pingutab tulistaja tabamise nimel. Oleme kontrollinud mehe kodu ja teisi temaga seotud aadresse, ent mehe asukohta pole õnnestunud seni tuvastada," ütles Jaani. 

На месте трагедии после эвакуации такси
© Sputnik / Юлия Калинина
Tallinnas Telliskivi tänaval tulistas kurjategija öösel kella kolme ajal kahte taksojuhti, kellest üks suri

Politsei palub kõigil, kes fotol olevat meest näevad, helistada viivitamatult hädaabinumbril 112 või Põhja prefektuuri kriminaalpolitseile telefoninumbril 58872417. Politsei palub inimestel mitte ise mehele läheneda või temaga kontakti võtta. Samuti palub politsei ka mehel endal politseiga kontakteeruda helistades 112.

Tallinnas käib politseioperatsioon tulistaja tabamiseks >>

Tallinnas Telliskivi tänaval tulistas tundmatu kurjategija öösel kahte taksojuhti. Tulistaja tabamiseks oli käivitatud suuremahuline politseioperatsioon. Täna öösel kella 3 ajal teatati häirekeskusele, et Tallinnas Telliskivi tänaval Loomelinnaku ees tulistati kahte taksojuhti. Viga saanud mehed viidi haiglasse, kellest üks, 32-aastane mees, suri saadud vigastustesse haiglas. Teine taksojuht on üliraskes seisus. 

Tagid:
krimi, tulistamine, taksojuht, Tallinn, Eesti, politsei

Peamised teemad