02:34 15. August 2020
Kuula otse
  • USD1.1813
  • RUB86.5850
Vahejuhtumid
lühendatud link
Tallinna uudised (327)
126 0 0

Tallinnas Telliskivi tänaval tulistas kurjategija öösel kahte taksojuhti. Arvatav tulistaja, 30-aastane Raivo Jürimäe sooritas päeval politseid nähes enesetapu.

TALLINN, 21. juuni — Sputnik. Põhja politseiprefekt Kristian Jaani ütles pressikonverentsil, et Jürimäe leiti kella 14.30 paiku Kiilist Nabala bussipeatusest. Jaani sõnas, et Jürimäe sooritas enesetapu pärast seda, kui tekkis silmside politseinikega, kes ta leidsid, edastas ERR.

Prokurör Karin Pärtlas ütles, et Jürimäe tuvastati videomaterjali ja tunnistaja ütluste põhjal. Pärtlas ütles, et Jürimäel oli olemas relvaluba. 

Politsei palub abi tulistaja tabamiseks >>

Tallinnas Telliskivi tänaval tulistas kurjategija öösel kahte taksojuhti. Tulistaja tabamiseks oli käivitatud suuremahuline politseioperatsioon. Viga saanud mehed viidi haiglasse, kellest üks, 32-aastane mees, suri saadud vigastustesse haiglas. Teine taksojuht on üliraskes seisus.

Подозреваемый в стрельбе
Arvatav tulistaja Raivo Jürimäe

Politsei edastas ennem pildi võimalikust kahtlusalusest Raivo Jürimäest. Arvatav tulistaja oli 30-aastane, eesti keelt rääkiv, tumedapäine, ligi 175 cm pikkune ja saleda kehaehitusega mees, kellel oli seljas musta-valge triibuline särk. Politseile teadaolevalt oli mees relvastatud.

Teema:
Tallinna uudised (327)

Samal teemal

Tallinnas käib politseioperatsioon tulistaja tabamiseks
Tagid:
taksojuht, krimi, tulistamine, Eesti, Tallinn

Peamised teemad