19:45 15. September 2019
Kuula otse
  • USD1.1096
  • RUB71.2243
Leegid ja kuumus ei lasknud päästjatel jõuda ellujääjate otsinguil laeva kereni enne, kui see uppus

Leitud on 25 California laevatulekahjus hukkunu surnukeha

© AP Photo / Stefanie Dazio
Vahejuhtumid
lühendatud link
21 0 0

Sukeldujad leidsid USA California osariigi ranniku lähedal süttinud ja vee alla vajunud laeva vrakist 25 surnukeha, jätkuvad veel üheksa kaotsijäänu otsingud.

TALLINN, 3. september — Sputnik. Agentuur Associated Press teatab osundusega rannavalvele, et leitud on 25 Californias Santa Cruzi saare rannikuvetes kaubalaeva Conception tulekahjus ja uppudes hukkunu surnukehad, jätkuvad veel üheksa kaotsijäänu otsingud. Eelnevalt on teatatud, et päästjad leidsid kaheksa surnukeha, vahendas RIA Novosti.

Päästjad said teate tulekahjust Santa Cruzi saare lähedal asuval laeval umbes kell 3.30 esmaspäeva varahommikul. Kaubalaev Conception pidi siirduma sukeldujatele mõeldud ringreisile maalilistesse paikadesse.

Rannavalve esindaja Monica Rochesteri sõnul viibis laeval 39 inimest, viis meeskonnaliiget said evakueeritud. Puhkenud tulekahju põhjused on esialgu teadmata.

Rochester ütles, et põleng puhkes öösel, meeskonnaliikmed ei maganud ja neil õnnestus laevalt alla hüpata ja pääseda, ülejäänud magasid samal ajal laevateki all.

Varem on telekanal KTLA viitega kohalikule tuletõrjeteenistusele teatanud, et Californias Ventura maakonna lähedal hukkus laeval puhkenud tulekahju tõttu 34 inimest.

Lugege lisaks: 

Samal teemal

Provokatsioonid Mustal merel
"Pole selle mäe otsas" - Noa laeva mõistatus
Eesti laev reisijatega pardal kaotas juhitavuse
Venemaa merejalaväelased vabastasid piraatide hõivatud laeva
Eesti sadamas kinni peetud laev vabastati aresti alt
Tagid:
California, USA, hukkunud, tulekahju, laev

Peamised teemad