09:45 25. Mai 2017
Tallinn+ 7°C
Kuula otse
Soome politsei. Foto on illustratiivne

Soomes lasti maha kolm naist

© Flickr / Luca Conti
Krimi
lühendatud link
2802

Ööl vastu pühapäeva Soomes Imatras aset leidnud tulistamises sai surma kolm kohalikku naist, teatas politsei pühapäeval.

TALLINN, 4. detsember — Sputnik. Sündmuskohal viibiva Yle ajakirjaniku Vesa Winbergi andmetel sai surma kolm inimest.

"Nad on kinni kaetud valgete linadega," ütles Winberg.

Politsei kinnitas tulistamise toimumist, kuid mitte ohvrite arvu, edastas BNS. Politsei on tulistaja kinni pidanud ja restorani ümbruse eraldanud.

Politsei lubas juhtunu asjaolusid täpsustada pühapäeval kell 10.00 korraldataval pressikonverentsil.

Winbergi andmetel oodatakse sündmuspaigale mõrvarühmi Kouvolast ja Kotka linnast.

"Huviäratav on see, et tsiviilauto on kõnniteel, mis viitab sellele, et sel on juhtunuga mingi seos," ütles ajakirjanik.

"Inimesed on siin tõeliselt vapustatud, et kuidas midagi sellist saab juhtuda. Näha on nutvaid inimesi ja teiste üsnagi võimsate tunnetega reageerivaid isikuid," kirjeldas Winberg.

Ööl vastu pühapäeva Soomes Imatras aset leidnud tulistamises sai surma kolm kohalikku naist, teatas politsei pühapäeval.

Ohvreid tulistati vintpüssist pähe ja keha keskossa, politsei saabudes olid naised surnud. Tulistajaks peetakse 23-aastast kohalikku meest, lisas politsei. Tapatöö motiivi kohta andmeid ei ole. Politsei pidas arvatava tulistaja kinni sündmuspaigal Vuoksenvahdi restorani ees.

Tagid:
tulistamine, politsei, Imatra, Soome

Peamised teemad

 • Laste Vabariik asub teele

  EV100 lastele mõeldud ürituste sari, elamustuur Laste Vabariik alustab 25. mail Põltsamaal oma teekonda. Laste Vabariik sõidab suve jooksul läbi kõik Eesti maakonnad ning tähistab koos lastega Eesti Vabariigi peatset 100. sünnipäeva

  4
 • Mihhail Korb astus ministriametist tagasi

  Riigihalduse minister Mihhail Korb otsustas pärast kohtumist peaminister Jüri Ratasega, et astub kolmapäeval lahvatanud NATO-vastasuse skandaali tõttu tagasi

  21
 • President Rodrigo Duterte

  "USA uppumatu lennukikandja". Nii nimetati Filipiine enne Dutertet. Vaevalt, et ta nüüd kurssi muuta otsustas. Ta otsib vaid vaheldust. Tema avaldus enne väljalendu Moskvasse, et "Washingtoniga tuleks hüvasti jätta," on vaid väike filipiini kavalus

  32