10:02 21. September 2017
Tallinn+ 9°C
Kuula otse
Illustratiivne foto

Scotland Yard otsib 7 aastat inimest, kelle sõrm leiti raudteejaamast

© Pixabay Unsplash
Krimi
lühendatud link
2120

Uurijad tunnistasid, et neil ei ole ühtki versiooni, kuskohast see sõrm pärit on

TALLINN, 09. juuli — Sputnik. Scotland Yard pöördus Suurbritannia kodanike poole palvega aidata leida Londonis 7 aastat tagasi leitud sõrme omanik, vahendab Sputnik Belarus viitega briti ajalehele Independent.

Sõrm leiti 2010. aasta detsembris Londonis õuealalt Eustoni raudteejaama külje all.

Varem oletati, et see sõrm kuulus ühele 2005. aasta juulis toimunud terrorirünnaku ohvrile – tookord õhkis enesetaputerrorist kahekorruselise autobussi. Kuid DNA võrdluste põhjal tegid eksperdid kindlaks, et terroriaktiga see kuidagi seotud ei ole. Lisaks on õnnestunud välja selgitada, et sõrm ei ole seotud ka ühegi tagaotsitavaks kuulutatud või teadmata kadunud kodanikuga.

"Saladuslik lugu. Kõik juurdlusliinid on ammendatud. Me pole suutnud tuvastada, kellele sõrm kuulub ja mis asjaoludel ta omanik sellest ilma jäi," ütles Scotland Yardi esindaja Tom Boone.

Londoni politsei kutsus kodanikke üles jagama leitud kehaosaga seotud teavet, et juhtunu asjaoludele veidigi valgust heita.

Tagid:
sõrm, Scotland Yard, raudteejaam, London

Peamised teemad

 • Peaminister Jüri Ratas kohtus Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga

  Peaminister Jüri Ratas arutas kolmapäeval Brüsselis Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Junckeriga, kuidas ta soovib edasi liikuda ambitsioonikate ideedega, mille käis välja nädala eest kõnes Euroopa Parlamendi ees.

  4
 • Sputniku videosillast osavõtjad

  Poliitikaeksperdid on veendunud, et ka pärast Venemaa sõjaväelaste väljaviimist Valgevene territooriumilt jätkavad lääne poliitikud neid ühisõppusi teravalt kritiseerima

  21
 • Rein Müllerson

  Rahvusvahelise meediaklubi Formaat A3 kutsel Krimmi külastanud Tallinna Õigusinstituudi direktor, õigusteaduste doktor professor Rein Müllerson rääkis oma visioonist tänase maailma poliitilise olukorra suhtes.

  46