09:53 30. November 2020
Kuula otse
  • USD1.1922
  • RUB90.9894
Krimi
lühendatud link
3510

Analüüsi tulemusena selgus, et teisipäeva hommikul Kulnas reisirongiga kokku põrganud veoauto juht oli tarvitanud alkoholi, politsei alustas juhtunu üksikasjade väljaselgitamiseks väärteomenetlust.

TALLINN, 20. veebruar — Sputnik. "Kui palju inimesi peab surma ja viga saama, kuni inimesed lõpuks aru saavad, et alkohol ja juhtimine ei käi kokku," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Urmet Tambre, vahendab Pealinn.

Keila lähedal põrkasid kokku veoauto ja reisirong >>

"Ärme solgi Eesti riigi sünnipäeva oma lollustega. Kui pead sõidukit juhtima, siis püsi kaine," lisas Tambre.

Harjumaal Kulna ülesõidulhommikul juhtunud reisirongi ja veoauto kokkupõrkes viga saanute arv on Põhja päästekeskuse andmetel kasvanud üheksani, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Uudis PPA mustadest jõulukaartidest jõudis välismeediasse, illustratiivne foto
© Sputnik / Владимир Песня

"Kiirabi viis haiglasse praeguste andmete järgi üheksa inimest — veoautojuhi, rongijuhi, rongisaatja ja kuus rongis olnud reisijat," teatas Põhja päästekeskus kella 10.30 ajal.

Rongiõnnetuses viga saanute arv on kasvanud üheksani >>

Tegemist oli reisirongiga, mis liikus Riisiperest Tallinnasse. Kohale tulid bussid reisijate äraveoks. Liiklus oli sündmuskohal häiritud. 

Kulna ülesõidul toimunud rongi ja veoki kokkupõrkel osalenud veok on kindlustatud Ergo kindlustuses.

"Seoses Kumna ülesõidul toimunud liiklusõnnetusega palume kõigil selles vigastada saanud isikutel pöörduda hüvitise taotlemiseks otse Ergosse. Liiklusõnnetuses vigastada saanud isikutele hüvitab kindlustusselts vastavalt liikluskindlustuse seadusele, näiteks ravikulud ja saamata jäänud töötasu," rääkis Ergo kahjukäsitlusvaldkonna juht Caterina Lepvalts.

Soomes põrkasid kokku sõjaväemasin ja rong — neli hukkunut >>

Kahjuteate saab esitada ergo.ee veebilehel või saates info aadressil kahju@ergo.ee.

Tagid:
joobes, alkohol, vigastatud, reisirong, veoauto, Põhja prefektuur, Elron, Urmet Tambre, Eesti, Kulna, Keila, Tallinn

Peamised teemad