15:20 25. Aprill 2019
Kuula otse
  • USD1.1209
  • RUB71.9850
Politsei pidas seoses neiu mõrvaga kinni 18-aastase noormehe, illustreeriv foto

Neiu mõrvas kahtlustatakse 18-aastast noormeest

CC0 / Milankubicka
Krimi
lühendatud link
70 0 0

Politsei pidas pühapäeva õhtul 15-aastase neiu mõrvaga seoses kinni 18-aastase noormehe.

TALLINN, 16. aprill — Sputnik. Ida prefektuuri kriminaalbüroo juht Rainet Juuse ütles, et kell 19.30 paiku pidas politsei Narvas kinni 18-aastase noormehe, keda on alust kahtlustada tüdruku mõrvas, vahendas ERR.

Kohtla-Järvel leiti mõrvatud teismeline tüdruk >>

Prokuratuur taotleb teisipäeval kohtult noormehe vahistamist. Politsei kinnitusel olid noormees ja neiu tuttavad.

Kell 8.38 tuli politseile juhuslikult möödujalt teade, et Pärna tänaval asuvas hoovis on naisterahva surnukeha. Politsei selgitas välja, et tegu on 15-aastase tüdrukuga. Seni väljaselgitatud andmetel oli tüdruk südaööl veel oma Kohtla-Järvel asuvas kodus, kuid lahkus ilma, et ta lähedased oleksid seda märganud.

Ida prefektuuri kriminaalbüroo juht Rainet Juuse sõnul töötasid hommikust saati sündmuskohal uurijad, kriminalistid ja kohtuarst.

"Esimesed 24 tundi pärast kuritegu on politsei jaoks kõige tähtsamad. Kogu meie meeskond töötab selle nimel, et leida tütarlapse tapja. Praegu töötame mitmete versioonide kallal. Peame võimalikuks ka seda, et ohver võis tapjat tunda," sõnas Juuse, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti esmaspäeva hommikul.

Politsei uurib 15-aastase tüdruku mõrva >>

"Surnukeha leiti elurajoonist ning on täiesti võimalik, et keegi võis kuulda või näha midagi. Palun andke kõikidest enda tähelepanekutest teada 112. Meie jaoks on iga infokild oluline," lisas kriminaalbüroo juht.

Politsei alustas kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb mõrva (KarS §114).

Tagid:
krimi, neiu, tüdruk, noormees, kahtlus, mõrv, politsei, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa, Eesti

Peamised teemad