20:17 24. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1856
  • RUB90.6421
Krimi
lühendatud link
7610

Soome lotofirma Veikkaus seifist 150 000 euro varastamises kahtlustatav mees on kätte saadud, vahendas BNS politseid. Politsei pidas kahtlusaluse kinni eile õhtul Tallinnas.

TALLINN, 30. detsember — Sputnik. Politsei teatel varastati 150 000 eurot Soome lotofirma seifist eelmisel laupäeval. Kahtlusalune on 1999. aastal sündinud mees.

Politsei teatel varastati raha Vantaas asuvast firmast eelmisel laupäeval. Kahtlusalune on 1999. aastal sündinud mees - Veikkause töötaja, vahendas ajaleht Ilta-Sanomat.

Elmar Vaher politsei sajandal juubelil: siseneme kohe kriisiaega >>

Ettevõtte esindaja sõnul teatas kahtlusalune jõulupühade eel, et jäi keset tööd haigeks ja lahkus.

"Firma turvakaamera salvestus näitab, kuidas kahtlusalune võtab seifis olnud raha ning lahkub, seljakott seljas ja kilekott käes," ütles kriminaalkomissar Simo Kauppinen.

Kahtlusalune kuulutati tagaotsitavaks. Politsei andmetel sõitis ta veel samal päeval Tallinna.

Vargus toimus laupäeval, 22. detsembril, politsei avaldas teate reedel, 28. detsembril.

Baltimaade elanikest usaldavad oma riigi politseid ja sõjaväge enim Eesti ja vähim Läti elanikud, selgus eurobaromeetri küsitlusest, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti aasta algul.

Eestimaalastest 80 protsenti usaldab politseid ning 81 protsenti sõjaväge, lätlastest usaldab oma riigi politseid aga vaid 60 protsenti ning kaitseväge 66 protsenti riigi elanikest.

Politseid usaldavad Baltimaades enim Eesti elanikud, vähim aga lätlased >>

Eesti elanikest usaldab politseid 80 protsenti, Leedu elanikest 76 protsenti ja Läti elanikest 60 protsenti.

Siseminister ning politsei- ja piirivalveameti juhid leppisid kokku, et patrullpolitseinike ja piirivalvurite põhipalk on tulevast aastast vähemalt 1280 eurot, millele lisanduvad regiooni- ja muud lisatasud. Näiteks Ida-Virumaal hakkab patrullpolitseiniku reaalne sissetulek olema 1700 eurot, vahendas uudisteportaal Sputnik Eesti.

Samal teemal

Politsei tähistas oma sajandat juubelit
Politsei kasutas kütusevarga auto peatamiseks relva
Politsei pani posti mustad jõulukaardid
Politsei tabas Tartus Leedust pärit autovarga
Tagid:
krimi, vargus, Tallinn, Eesti, Soome

Peamised teemad