02:35 27. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1634
  • RUB90.4050
Krimi
lühendatud link
68 0 0

Venemaa korrakaitseorganid pidasid Moskva lähedal metsas kinni Venemaa keskvalimiskomisjoni esimehe Ella Pamfilova maja röövis kahtlustatava isiku.

TALLINN, 8. september — Sputnik. Politsei pidas kinni mehe, keda kahtlustatakse ebaseaduslikus sissetungis Venemaa keskvalimiskomisjoni juhi Ella Pamfilova majja ja tema ründamises.

RIA Novosti andmetel osutus selleks 36-aastane Kasahstanis sündinud isik. Kahtlustatav peeti kinni ajal, kui ta magas Moskva lähedal metsas asuvas onnis. Kinnipeetavat kahtlustatakse ka vargustes teiste ümberkaudsete elanike elamutest. Läbiotsimise käigus leiti kahtlustatava juurest elektrišoki relv, millega ta oli Pamfilovat rünnanud ja esemeid, mille ta võis olla varastanud teistest majadest.

"Mu maja" ei ole alati "minu kindlus"

Sputnik Eesti on juba kirjutanud, et ööl vastu 6. septembrit rööviti Venemaa Keskvalimiskomisjoni juhi Ella Pamfilova Moskva Istra linnaosas asuvat elamut. Maskis ja kinnastes kurjategija sisenes maja terrassile, lõi Pamfilovat mitu korda elektrišokirelvaga ja põgenes. 

Venemaa kriminaalkoodeksi paragrahvi 162 kolmanda lõike (röövimine) alusel algatati juhtunu kohta kriminaalasi. Mingit isiklikku valvet Venemaa keskvalimiskomisjoni esimehel Ella Pamfiloval tema ametikohast tulenevalt polnud.

Lugege lisaks:

Samal teemal

Suurbritannias rööviti relva ähvardusel bitcoine
XXI sajandi piraadid: Guinea lahel rööviti kuus Vene meremeest
Austria andis Eestile välja röövis kahtlustatava ukrainlase
Tagid:
politsei, röövimine, Ella Pamfilova, keskvalimiskomisjon, Venemaa

Peamised teemad