00:37 17. Detsember 2017
Tallinn+ 1°C
Kuula otse
Maitsvad toidutraditsioonid.

Sputniku maitsvad toidutraditsioonid

© Sputnik / Олег Макаров
Elustiil
lühendatud link
402

Igas peres on omad traditsioonilised toidud ja loomulikult oma „firmarooogade" retseptid — kas rahvusköögi salavaramust või lihtsalt perekondlike saladustena. On retsepte, mida pärandatakse edasi põlvest põlve. Juhtub, et järgmine põlvkond täiustab tavapäraseid roogi, lisades omalt poolt mingisuguse võlujõuga koostisosa.

Meie kolleegid üle kogu maailma pakuvad teie pilgu alla kõige maitsvamaid toite, mida valmistada ja serveerida.

Sputnik kutsub teid, kallid lugejad, jagama oma kulinaarseid saladusi.

Saatke oma retsepte ja nende järgi valminud roogade fotosid aadressil: info@sputnik-news.ee märgusõnaga „maitsev Sputnik".

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Infotehnoloogia ekspert ja portaali geenius.ee peatoimetaja Hendrik Roonemaa soovitab kõigil Eesti inimestel oma internetiparoolid kiiremas korras välja vahetada, sest reedel avalikustatud leke on arvatust märksa suurem.

  37
 • Vene dessant siseneb Krimmi, Illustreeriv foto

  2. detsembril 2017. aastal kuulutas õhudessantvägede ülem Andrei Serdjukov välja eraldi õhuvägede dessantpataljoni moodustamise Krimmis.

  44
 • Inna Zlidnis

  Eesti jalgpallikoondise ja Ungari jalgpalliklubi Ferencváros mängija Inna Zlidnis rääkis portaalile Sputnik Eesti naiste jalgpallist, Ungari köögi mõjust figuurile ja sellest, kas Budapesti linna tasub külastada.

  88