08:43 26. September 2017
Tallinn+ 8°C
Kuula otse
Iludusvõistlus Maailma Plus-size  Kaunitar 2016.

Riias valitakse maailma kauneimat Plus-size mõõtudega modelli

© Фото: страница Plus Size Top Of The World 2016 в Facebook
Elustiil
lühendatud link
6241

Viktoria Bravuna Baltikumist ja Tatjana Mackevič Lätist jõudsid rahvusvahelise plus-size kehamõõtudega modellide iludusvõistluse lõppvooru, neiud on juba läbi teinud lavavooru bikiinides.

TALLINN, 10. juuni — Sputnik. Läti pealinnas toimub ajaloo esimese rahvusvaheline iludusvõistlus Maailma Plus-size Kaunitar 2016 (Ms.Top of the World Plus Size 2016), teatatakse ürituse Facekooki-lehel.

Konkursist, mis leidis aset 5. — 10. juunini Lätis Jurmalas ja Riias, võtsid osa „pluss-mõõtudega" abielunaised 25 maalt. Lõppvoorus osales 10 võistlejat — Valgevene, Inglismaa, Venemaa, Singapuri, Hollandi, Gruusia, Bulgaaria, Läti ja Вaltikumi esindajad.

Võistlejana Baltimaadest astus lavale Viktoria Bravuna — tema esindas korraga kõiki kolme Balti riiki. Viktoria on itaalia restorani omanik ja kahe tütre ema. Tema sõnul nende peres lihtsalt ei ole pisikesi inimesi, ja ta ei ole kunagi unistanud olla kehamõõtudega 90-60-90.

Plus Size Top Of The World 2016. Балтия.
Viktoria Bravuna esindas korraga kõiki kolme Balti riiki.

Lätist pärit finalist on Tatjana Mackevič. Tema on üks esimesi oma vabariigis plus-size modellide liikumise käimalükkajaid.

Tema arvates tuleb lätlastel tingimata ette näidata ilumalli, mida kogu muu maailm on juba aastaid eelistanud. Mackevič leiab, et kõhn olla — see ei ole enam moes.

Konkursi finalistide hulgas on ka valgevenelanna Viktoria Šidlovskaja, disainer Minskist.

Konkursss sisaldab esitlusvooru, talendivooru ning lavavooru rahvarõivastes, bikiinides ja õhtukleitides.

Rannapidu, kus neiud tegid läbi fotosessiooni bikiinides, toimus 6. juunil.

Kui 10 võistlejat olid kaamerasilmade eest läbi käinud, tunnistasid iludusvõistluse Miss Maailm Plus Size 2016, et kõige raskemaks ülesandeks osutus pildistamine bikiinides.

"Kui aus olla, siis ma pelgasin väga just fotosessiooni bikiinides. See oli minu jaoks suur väljakutse," tunnistas võistlejanna Tatjana Mackevič Lätist.

Venemaad esindab sel iludusvõistlusel peterburilanna Natalja Deynis. Venemaa stilist ja disainer rääkis ajakirjanikele, et osaleb sellepärast, et paljud häbenevad oma volüüme, elavad kompleksides, mis segavad neid elamast. Tema sõnul on sellised konkursid ellu kutsutud näitamaks, et iga naine on kaunis ja võluv.

Üritust korraldavad ettevõtjad Kristina Lindenblate ja Mainots Vecvagars. Tingimuste kohaselt võivad konkursil osaleda neiud, kes kannavad rõivaid euroopa suurusnumbritega 44 —48. Lisatud on, et figuur peab olema naiselik ja välimus hoolitsetud.

Peamised teemad