12:45 18. September 2020
Kuula otse
  • USD1.1797
  • RUB88.6075
Elustiil
lühendatud link
2709 0 0

Sõnni ootab ees abieluettepanek, Kaaludel aga tuleb õppida teisi usaldama: horoskoop 2019. aastaks.

TALLINN, 29. detsember — Sputnik, Angelina Mandrõka. Tuntud eesti astroloog Olga Potjomkina kõneles Sputnik Eesti lugejatele, mida on igal sodiaagimärgil oodata algavalt 2019. aastalt – kollase maasea (metssea) aastalt, mis lõpetab Idamaade kalendri kaheteistaastase tsükli.

JÄÄRAD

Teie alateadvus pakub teile hindamatut abi, andes teile märku just kõige õigemal ajal. Inimeste tõeliste käitumisajendite mõistmine võib äratada soovi kätte maksta, õelutseda, ümbernurga tegutseda. Et laastavaid tundeid vältida, võtke enesele aeg-ajalt hingetõmbeaega, et rahulikult järele mõelda ja olukorda õigesti hinnata.

Armuasjust: valmistuge suveks, alates jaanuarist: fitness, õige toitumine, mediteerimine, harmooniline sisemaailm. Sest just suvel ootab teid peol, puhkeõhtul või teatris saatuslik kohtumine oma tõelise armastusega.

SÕNNID

Teie seksuaalsus kasvab päevast päeva, kuid koos sellega võib süveneda tunne, et teile ei osutata piisavalt tõelist lugupidamist, ei hinnata teie väärtusi, ei hoolita. Parim viis oma emotsionaalset ülekoormust vältida on hinnata oma lähedasi ja nende eest hoolitseda.

Armuasjust: aasta jooksul saate suhetes nautida hellust, hoolitsust ja tähelepanu. Ärge laske end sellel "võetud kursil" pisiasjadest eksitada, ärge kuulake kuulujutte ega laske armukadesusel oma südant pimestada, ja sel juhul rõõmustab teid aasta lõpul ettepanek, kus teile pakutakse kätt ja südant.

Sputnik Eesti ennustas õigesti Tallinna poolmaratoni võitja>>

KAKSIKUD

Teil tuleb oma jõuvarud kokku võtta, et vastu seista survele teid ümbritsevate inimeste poolt, kes kõikvõimalikul viisil üritavad teid, teie ettevõtmisi ja soove ning isegi teie elurada juhtida. Teie kaksikute loomus tuleb teile sellistes olukordades appi, nii et võite kerge vaevaga "heasoovlike" ettekirjutuste kütkest välja rabelda.

Armuasjust: vastastikused etteheited, nõudmised, teineteise negatiivsega ülekallamine on teie isiklikes suhetes päris tõenäoline. Sellist suhtlusstiili kohtame sageli paaride puhul, kes on teineteisega karmasidemete läbi seotud. Seetõttu saab suhteid säilitada ainult sammukese teisele vastu tulles, järele andes ja armsama nimel midagi ohverdades.

VÄHID

Teie tundlik loomus on teile nii sõbraks kui vaenlaseks. Liiga tugevaid tundeid läbi elades kaldute enesesse sulguma ja vaikima ning siis on teistel raske aru saada, mis teie hingepõhjas varjul on. Ilmselt aitab niisugune hoiak teil tunda ennast kaitstuna ja aitab ka suhetes teiste inimestega kontrolli olukorra üle mitte käest lasta.

Armuasjust: tõenäoliselt olete oma partneriga juba küllalt kaua koos olnud. Teie suhetes on sügavust, kirge ja tõotavad veel üsna kaua samaks jääda. Need, kes pole veel oma õnne leidnud, teadke, et teid ootab sel aastal just niisugune imeilus armastus.

Tallinnas tähistatakse Hiina uut aastat kontserdiga ja Pekingi nädalaga>>

LÕVID

Te hakkate enam kui tavaiselt tundma vastutust teile usaldatud töö, oma lähedaste, õhkkonna eest tööpostil ja oma sugulaste eluolu eest. Harjumus võtta oma õlgadele võõrast vastutust võib kaasa tuua emotsionaalse läbipõlemise ja koguni unetuse. Õppige lugu pidama kogemusest, mis omandatakse oma elulisi katsumusi läbi elades.

Armuasjust: ei maksa astuda suhtesse lihtsalt sellepärast, et janunete armastuse järele. Armastada ükskõik keda selle nimel, et armastada ja mitte üksi jääda – see on tee meeleheiteni, liiatigi on tähed juba kutsunud teie ellu tõeliselt armsa inimese!

NEITSID

Teie ettenägemisvõime hakkab kasvama. Teid valdavad suured ideed, plaanid, eesmärgid. Teie hõivatus mõtlisklustega kaugest tulevikust on selle poolest ohtlik, et unistused võivad jääda ainult unistusteks, kuna oma mõtisklustesse süüvides jätate kahe silma vahele vajaduse teoks teha vahepealseid eesmärke, ilma milleta ei ole kaugete ja globaalseteni võimalik välja jõuda.

Armuasjust: armuasju ja romantikat käsitlete sel aastal asjalikult. Koostate "sündmuskava", kaalute läbi ja eraldate vahendid selle kava elluviimiseks ning järgite paikapandut, millega teete rõõmu oma armastatud inimesele, sest teil õnnestub see palju paremini kui temal.

KAALUD

Teie tavapärane harjumus nende eest hoolt kanda, kellega koos te töötate või elate, saab 2019. aastal väga emotsionaalse värvingu, te tahaksite aina rohkem nende inimeste eest neid asju ära teha, mida nad ise peavad tegema, sest teile hakkab tunduma, et teete seda paremini, kenamini, kindlamalt. Tuleb õppida teisi usaldama ja aktsepteerima.

Armuasjust: te olete valmis armuma esimesest pilgust, isegi kui teiega varem midagi sellist juhtunud ei ole ja te säärasesse armastusse eriti ei usu. Ärge kiirustage oma silmarõõmu või armsamat takka teile armastust avaldama. Eks temalt nõuab see pigem aega, et teadvustada, millised muutused tema elus toimuvad.

Kaldre ja Kustinskaja „ennustasid“ duetina>>

SKORPIONID

Te kipute võtma liiga tõsimeelseid seiskohti ja suhtuma toimuvasse ülima tähelepanuga. See nõuab oma tunnete peitmist, jaheduse ja ülbuse ülesnäitamist, südamlikkuse ja heasüdamlikkuse puudumist. Siin varitseb oht, et te kulutate kõik oma ressursid läbi ja jääte "tühjade pihkudega". Tähtis on mitte lasta sel tendentsil valdavaks muutuda, vaid lubada enesele rohkem manööverdamisvabadust.

Armuasjust: teie tundlikkus ja energilisus ei jäta ükskõikseks inimest, kelle poole kogu südamest püüdlete. Armastus äratab teis luuleande, kujutlusvõime, mida jätkub niihästi armsateks üllatusteks teie jumaldatule kui ka loomingulist lähenemist nõudvate ettevõtmiste edendamiseks.

AMBURID

Te kaldute end ümbritsevaid inimesi idealiseerima, mistõttu tekib oht petta saada, pettuda inimestes, keda pidasite korralikeks ja ustavateks sõpradeks. Teisest küljest aitab tähtede energia teil ellu viia oma kõrgeid vaimseid pürgimusi, halastust, kaastunnet.

Armuasjust: teie enesekindlus sulab nagu esimene lumi, kui mõistate, et olete armunud. Unetust, unelmaid ja tundlemisi tuleb teil üle elada, ja jõudu kogudes lõpuks oma tunded avada. Ning te näete, et olete liiga kaua oma häbelikkusega heidelnud.

KALJUKITSED

Teil tuleb palju jõudu kulutada, töövaeva ja suure visadusega teile sajandi üheksateistkümnendaks aastaks valmis seatud tõketest, takistustest ja katsumustest üle saada. Selleks on teil olemas kõik vajalikud omadused: töökus, püüdlikkus, ökonoomsus, sihikindlus ja hoolikus.

Venemaa laguneb 2017. aastal – mööduva aasta peamine täitumata ennustus>>

Armuasjust: ärge armukadetsege oma armunud sõpru ja sõbratare, ärge võrrelge end nendega. Mitte miski ei saa kahandada nende tundeid teie enda vastu! Seevastu armukadedus ja solvumised võivad suhteid vägagi rikkuda ja isegi mõneks ajaks teid teie väljavalitutest lahku viia.

VEEVALAJAD

Teie meelsus paistab silma mängulisuse ja seiklushimu, uute kogemuste otsimise poolest. See võib anda teile õnnetunde ja enesega rahulolu. Sellel lainel viibides ei ole te eriti aldis teistega koostööd tegema ega taktitunnet üles näitama.

Illustreeriv foto
© Sputnik / Владимир Астапкович

Armuasjust: mida rohkem te oma noormehele kordate, et igatsete perekonda, pulmi ja valget kleiti, seda kaugemale too teie jaoks ihaldatud kuupäev nihkub. Ilmutage kannatlikkust ja tema ise ilmutab siis initsiatiivi. Noormehed, lugege teavet sellest, et tütarlapsed on kokku seatud teisiti kui poisid – ja teie armastatu muutub teile mõistetavamaks ning mis peaasi, lähedasemaks.

KALAD

Teie tähemärgile omane müstikalembus kerkib sel aastal päevakorrale, väljendudes huvis vaimsete praktikate vastu, soovis osaleda heategevuslikes ettevõtmistes. Müstikahuvi puudumise korral on võimalik liialt suur huvi alkoholi ja ainete vastu, mis tegelikkusest irdu viivad.

Armuasjust: kõige üllatavamad romantilised seiklused ootavad teid väljaspool Eestit. Mida rohkem reise te kavandate, seda suurem on tõenäosus just "selleks" soovitud kohtumiseks. Tunnete ja elamuste poolest tõotab armuseiklus tulla tuline. Te kogete kõike, nii vaimustust kui meeleheidet kui ka armukadedust. See on suurepärane kogemus, kuna romaan lõpeb ihaldatud pulmadega.

Tagid:
horoskoop

Peamised teemad