00:55 20. Oktoober 2020
Kuula otse
  • USD1.1785
  • RUB91.4401
Uudised
lühendatud link
4010

Tallinnas Lindakivi Kultuurikeskuses peetakse 12. oktoobril korteriühistute probleeme lahkav konverents "Korteriühistute elu peale uue seaduse rakendumist: põhilised muudatused ja uued reeglid".

TALLINN, 5. oktoober — Sputnik. Riigikogu korteriühistute toetusrühma keskerakondlasest esimehe Olga Ivanova sõnul vajavad korteriühistute esindajad selgemat ülevaadet ning abi korteriomandi- ja korteriühistuseadusega seonduvalt ning seda loodetakse inimestele ka konverentsiga pakkuda, vahendas BNS.  

"Alates 1. jaanuarist 2018 rakendub täismahus uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus, mis toob kaasa uued reeglid ja muudatused korteriühistute tegevuses. Praktika on näidanud, et inimesed vajavad uute reeglitega kohanemisel abi ning täiendavat informatsiooni. Kutsun kõiki inimesi, kellele antud teema huvi pakub, meie konverentsist osa võtma," sõnas Ivanova.

Konverentsil tutvustavad korteriomandi- ja korteriühistuseaduse uusi reegleid ja põhilisi muudatusi Ivanova ja jurist Marina Suhnjova, uue seaduse rakendumisest praktikas annab ülevaate notarite koja esindaja ning küsimustele annab praktilisi vastuseid korteriühistute liidu nõukogu esimees Raimo Jõgeva. 

Tagid:
konverents, korteriühistu, Olga Ivanova, Tallinn

Peamised teemad