18:34 17. August 2018
Kuula otse
 • USD1.1391
 • RUB76.8166
Sõnavabadus Eesti moodi

Sõnavabadus Eesti moodi

Sputnik Эстония
Uudised
lühendatud link
Meedialahingud (171)
14692

Portaali Sputnik Eesti keelduti järjekordselt akrediteerimast Kaitseministeeriumis toimuvale ametlikule üritusele ja ta on sunnitud jätkuvalt taluma Eesti võimude soovimatust koostööks ja eelarvamuslikku suhtumist.

TALLINN, 7. oktoober — Sputnik. Kaitseministeerium keeldus portaali Sputnik Eesti akrediteerimisest pressikonverentsile, millel osaleb Tallinnas visiidil viibiv Ukraina kaitseminister Stepan Poltorak. Pressikonverents algas kell 11.20.

Oma vastuskirjas akrediteerimistaotlusele kirjutas kaitseministeeriumi pressiesindaja Andres Sang:

„Te ei ole akrediteeritud, sest Sputnik ei ole ajakirjandus, vaid on Putini režiimi propagandakanal. Palun ärge enam kaitseministeeriumi poole pöörduge." 

Palvele osutada kriteeriumitele, mille alusel portaal Sputnik propagandakanaliks kvalifitseerub, vastust ei tulnud.

 

Teema:
Meedialahingud (171)
Tagid:
sõnavabadus, kaitseministeerium, Eesti

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  USA-l on 2018. aastaks kaheksa sõjalist stsenaariumi, nendest kaks sõjaks Venemaaga. Selleks ühe järgi võib American Council on Foreign Relations analüütikute arvates põhjuseks saada "tahtlik või ettekavatsematu Venemaa ja NATO vaheline sõjaline vastasseis Venemaa enesekehtestava käitumise tõttu Ida-Euroopas".

  19
 • Hispaania hävitaja Eurofighter lasi Pangodi kohal õhuharjutusalal eksikombel välja õhk-õhk tüüpi raketi AMRAA

  Vaatamata süsteemsele tegutsemisele ei ole Hispaania hävitajalt eksikombel välja lastud raketi asukohta tuvastatud ning kõik mõistuspärased variandid on praeguseks ammendunud.

  9
 • Illustreeriv foto

  Aruanne "Kremli jälgija" esitles omapoolset EL-i riikide edetabelit alates "kollaborantidest" ja "Moskvale kaasanoogutajatest" kuni "täisväärtuslike Euroopa kaitsjateni".

  36