13:58 22. August 2017
Tallinn+ 17°C
Kuula otse
Kadriorg

President Ilvese nõunikuks sai Urve Eslas

© Фото: из личного архива автора
Uudised
lühendatud link
5010

President Toomas Hendrik Ilvese büroos alustab teisipäeval nõunikuna tööd Urve Eslas, kes on viimased kümme aastat olnud ajalehe Postimees arvamustoimetaja.

TALLINN, 10. oktoober — Sputnik. Ametist lahkunud presidendile näeb büroo pidamise võimaluse ette presidendi ametihüve seadus. Nii president Arnold Rüütli kui ka president Toomas Hendrik Ilvese büroo paikneb Kadriorus, presidendi kantseleile kuuluval kinnistul, teatas presidendi kantselei pressiteate vahendusel.

Eslas on ühtlasi Euroopa poliitikaanalüüsi keskuse kaasteadur ning Tallinna Ülikooli filosoofiadoktorant.

Tagid:
Toomas Hendrik Ilves, Eesti

Peamised teemad

 • Terroristi auto

  Autod on muutunud terroristide meelisrelvaks. London, Pariis, Berliin, Nice ja Barcelona – see on loetelu linnadest, kus kurjategijad suunasid auto rahva sekka. Eksperdid arutlevad, kas niinimetatud "autoterrorit" on võimalik võita.

  4
 • Barcelona, politsei sündmuse kohal

  Ripoli terrorirakukese uurijate käsutuses on ütlusi andev asjaosaline. Just tema ütlused aitasid uurimisel esimese 72 tunni jooksul edusamme teha ja välja selgitada imaam Abdelbaki es-Satti võtmeroll. Selle mehe nimi on Mohamed Houli Chemlal, teatab La Repubblica erikorrespondent Barcelonas Carlo Bonini.

  23
 • Olga Ivanova ja Edgar Savisaar esitlesid Savisaare nimekiri

  Uuringufirma Kantar Emor uuringujuhi Aivar Voogi sõnul koguks Savisaare nimekiri kohalikel valimistel Tallinnas augustikuu seisuga ligi 12 protsenti häältest.

  11