21:41 25. September 2017
Tallinn+ 16°C
Kuula otse
Illustratiivne foto

Ühendriikides tapeti söögikohas puhkenud tulistamises kolm inimest

© AP Photo / LM Otero
Uudised
lühendatud link
10 0 0

Ühendriikides puhkes pärast eelnenud tüli tulistamine ühes Los Angelese restoranis, surma sai kolm ja vigastada umbes tosin inimest, teatas laupäeval politsei.

TALLINN, 16. oktoober — Sputnik. Politseileitnant Chuck Springeri sõnul on juhtunuga seoses vahistatud üks inimene ja teist otsitakse.

"Los Angeles ärkas täna kohutava tulistamise peale West Adamsis, mis on järjekordne näide mõttetust vägivallaepideemiast, mis põhjustab niipalju muret ja valu kogu meie riigis," ütles linnapea Eric Garcetti.

Tulistamise motiivid pole esialgu teada, vahendas BNS.

"See oli väga verine sündmuspaik ja kõikjal vedelesid padrunikestad," kirjeldas politsei eestkõneleja seersant Frank Preciado.

Tulistamishetkel viibis Jamaica teemalises söögikohas umbes 50 inimest.

"Los Angeles leinab selles mõttetus vägivallas elu kaotanud kodanikke ning meie palved on pühendatud ohvritele ja nende lähedastele," ütles kohalik peaprokurör Mike Feuer.

Tagid:
ohvrid, rünnak, Los Angeles, USA

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Psühhoterapeut Vladimir Kukk rääkis portaali Sputnik Eesti lugejatele, kuidas käituda, kui olete osutunud netikurikaelte ohvriks, ja kuidas edaspidist kiusamist vältida.

  6
 • EL toidab Lätit riknenud toiduainetega, illustratiivne foto

  Oleme need, mida sööme. Õigemini need, mille ära seedisime ja alles jäi. Selles mõttes toimub Baltimaades pärast Euroopa Liitu astumist alati midagi uskumatut. Mis on ka ilmselge

  46
 • Udmurditar Mush Nadi

  Vähemusrahvuse nädala lõpuüritusel kohtus portaal Sputnik Eesti udmurditari, Valgetähe V klaasi teenetemärgi kavaleriga, sõnastuse kohaselt „kirjaniku ja tõlkijaga, kes on andnud panuse udmurdi-eesti kultuurisidemete arendamisse“

  26