00:37 17. Detsember 2017
Tallinn+ 1°C
Kuula otse
Kanamunad, illustratiivne foto

Läti veterinaaramet peab Balticovo farmi kanade pidamist normikohaseks

© Flickr / rabbit_mage
Uudised
lühendatud link
2710

Läti juhtiva munatootja Balticovo Daugavpilsi, Madona ja Iecava kanalates on lindude tihedus vastavuses linnupidamise heaolustandarditega, ütles Läti toidu- ja veterinaarameti pressiesindaja Ilze Meistere.

TALLINN, 31. oktoober — Sputnik. Veternaaramet tegi selle järelduse pärast 21 kanala kontrollimist. Inspektorite hinnangul olid puurid piisavalt avarad ning lindudel oli vaba pääs toidu ja vee juurde ning õrrele. Samuti jõudsid veterinaarameti inspektorid järeldusele, et lindude suremus kanalates jäi normi piiresse, vahendas BNS.

Enne seda olid loomakaitsjad süüdistanud Balticovot lindude halvas kohtlemises Madona ja Daugavpilsi farmis. Balticovo kutsus neid kolmapäeval farmi vaatama, et veenduda oma silmaga, et nende süüdistused ei pea paika.

Samal teemal

Balticovo parandab kanafarmide heaolu
Loomakaitsjad on Balticovo kanamunade müümise vastu
Tagid:
Läti toidu- ja veterinaaramet, Balticovo, Läti

Peamised teemad

 • Illustreeriv foto

  Infotehnoloogia ekspert ja portaali geenius.ee peatoimetaja Hendrik Roonemaa soovitab kõigil Eesti inimestel oma internetiparoolid kiiremas korras välja vahetada, sest reedel avalikustatud leke on arvatust märksa suurem.

  37
 • Vene dessant siseneb Krimmi, Illustreeriv foto

  2. detsembril 2017. aastal kuulutas õhudessantvägede ülem Andrei Serdjukov välja eraldi õhuvägede dessantpataljoni moodustamise Krimmis.

  44
 • Inna Zlidnis

  Eesti jalgpallikoondise ja Ungari jalgpalliklubi Ferencváros mängija Inna Zlidnis rääkis portaalile Sputnik Eesti naiste jalgpallist, Ungari köögi mõjust figuurile ja sellest, kas Budapesti linna tasub külastada.

  88